کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از هیجان اسلک لاین در جزیره ی رئونیون

وارد طبیعت بکر و زیبا می شویم و سپس به سمت ارتفاعات حرکت می کنیم. از صخره ها بالا می رویم و خود را به آسمان می رسانیم و هیجان اسلک لاین را لمس می کنیم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو به همراه چند تن به جزیره ی رئونیون در جنوب غربی اقیانوس هند که متعلق به کشور فرانسه است سفر می کنیم و در کنار لذت بردن از طبیعت بکر و زیبای آن خود را به ارتفاعات آن می رسانیم و هیجان اسلک لاین را نیز لمس خواهیم کرد. این جزیره دارای آب و هوایی استوایی می باشد که کوه های آتشفشانی زیادی را هم نیز در خود جای داده. برای اولین بار دریانوردان اروپایی وارد این جزیره شدند. جالب است که بدانید اولین حضور فرانسوی ها در این جزیره باز می گردد سال 1665 که بوسیله ی 5 کشتی خود را به جزیره رساندند. مردمانی که در این جزیره زندگی می کنند از نژادهای مختلفی هستند، مانند آفریقایی، هندی، چینی و ... در این ویدیو شاهد سفر اسلک لاین دوستانی هستیم که خود را به این جزیره رسانده اند. ابتدا این افراد از درون جنگل های بارانی و پر درخت جزیره راه خود را به سوی ارتفاعات باز می کنند. پوشش گیاهی این منطقه به قدری انبوه و سبز است که گویی وارد دنیایی دیگر شده اید. بعد از گذشت مدتی از پوشش گیاهی کاسته می شود و کوهستان و صخره ها خود را نمایان می کنند. کمی بعد در حال بالا رفتن از کوه و صخره ها هستند تا خود را به مکانی مناسب برای انجام اسلک لاین برسانند. طنابی را میان دو صخره متصل می کنند و هیجان آغاز می شود. شاید این کار بسیار خطرناک و یا ترسناک به نظر رسد ولی سرشار از هیجان است. اگر علاقه مند به مطالعه درباره ی اسلک لاین هستید کارناوال به شما آدرنالین با طعمی نو | اسلک لاین را پیشنهاد می کند.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست