کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نغمه ی آمدن فصل بهار | شکوفایی طبیعت

در فصل بهار همگی در حال نو شدن و تازگی هستند؛ از ما انسان ها گرفته تا طبیعت زیبا. امروز می خواهیم زیبایی فرا رسیدن بهار را به شما نشان دهیم و با ویدیو بسیار تماشایی به استقبالتان آمده ایم. این مناظر و صحنه های خارق العاده را به هیچ وجه از دست ندهید و با ما همراه شوید. هوا رو به گرمی می رود، روز ها بلند تر شده و برف ها در حال آب شدن هستند. تمامی مناظری که با برف پوشیده شده و یخ زده بودند به جنب و جوش افتاده اند. جاری شدن آب در رود های روان و ریزش های آبشار های پر قدرت همگی آمدن زیبایی ها را مژده می دهد. پس از آب شدن این برف و قندیل ها نوبت به دانه های نهفته در دل زمین می رسد، کم کم رنگ سفید ناپدید می شود و همه جا با رنگ سبز پوشیده می شود. در دل طبیعت چرخ می زنیم و دانه به دانه باز شدن گل ها را برایت به نمایش می گذاریم در رنگ ها و جلوه گری های متفاوت. همه ی حیوانات از این تغییرات بسیار خرسندند، از لانه ها و پناهگاه هایشان بیرون آمده و از هوای دل نشین لذت می برند. بلبل ها هم نغمه ی شادی سر می دهند. زمانی که به این تایم لپس بنگرید صحنه هایی زیبا شما را شگفت زده می کنند؛ طبیعت در حال رقص و شکوفایی به سر می برد، گویی که خداوند کم کم سِحری جادویی بر روی درختان می پاشد و آن ها را بدین زیبایی شکل می دهد. با طراوت و تازگی، زنبور های عسل هم شروع به کار کرده اند و همه خوشحال شده اند. امیدواریم که ثانیه به ثانیه لحظات زندگیتان با طراوتی همچون لطافت بهار سپری شود. به همراه کارناوال محو تماشای زیبایی های فصل بهار شوید و از آن لذت ببرید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سعیده

سلام.ممنون گلم.عالی بود.همیشه سبز و با نشاط باشید.

26 اردیبهشت 1398

سارا

بسیار زیبا.فقط چطور میتونم دانلود کنم؟

مهسا محرابی

سلام کاربر گرامی

شما می توانید با کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین که در نوار آبی رنگ و در سمت راست تصویر قرار دارد، ویدیو را دانلود کنید.

موفق باشید

08 اسفند 1396

08 اسفند 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست