کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تصاویر بهار | معجزه ی فصل ها و بهشت روی زمین

با ویدیویی جنجالی از فصل بهار می خواهیم دیدگانتان را به صحنه هایی خارق العاده مهمان کنیم. فصل بهار، فصلی که وقتی می آید، زمین را همانند بهشت می سازد و طراوت و تازگی را با خود به همراه می آورد. تک تک حیوانات از آمدن این فصل خشنود می شوند و  شور و هیجانی در بین همه ی موجودات دنیا برقرار می شود. به هیچ عنوان تماشای زیبایی های فصل رویایی بهار را از دست ندهید و با ما همراه باشید. با نوای موسیقی ملایمی به تماشای گل های بنفش و زیبا و مرغابی و بچه هایش که در حال شنا در رودخانه هستند، سرگرم می شویم. همه ی حیوانات در فصل سرما گوشه ای دنج را برای خود انتخاب کرده بودند و هم اکنون که هوا دوباره مناسب شده از بودن در طبیعت لذت می برند. شکوفه های درختان شاید زیباترین رکن اصلی بهار هستند؛ نمادی که روح هر یک از ما را از اعماق وجود جلا می دهد و طبیعتی که در این فصل حرف های زیادی برای گفتن دارد. در هر سو که سر بگردانی گل های رنگارنگی مشاهده می کنی که در کمال آرامش سعی به ابراز وجود دارند. و اما آسمان، آسمانی که با ابر های فراوان تزئین شده و رنگ آبی اش در کنار رنگ گل ها، زیبایی ها را دو چندان نموده... از میان درختان بلند بامبو در جنگل، از میان پوشش گیاهی سبز روی زمین، از کنار گرگی سفید که از آب چشمه می نوشد و با حس شادی کودکانی که از آمدن این فصل خوشحالند، می گذریم و می رویم و می رویم و با تک تک برگ های درختان احوال پرسی می کنیم. به رودخانه ی پر آب سلام می کنیم و لحظاتی هم در کنار حیوانات وقت می گذرانیم. بدون شک هیچگاه منظره ی قایق یکه و تنهایی که وارد رودخانه ی پر آب و آرام می شود و نمایش زیبایی های فراوانش را فراموش نخواهیم کرد. در دقایق پیش رو آرامش و انرژی مثبت فراوانی را به سویتان می فرستیم تا روزی عالی برایتان رقم بخورد. با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سعیده

ممنون.بسیار لذت بردم.

26 اردیبهشت 1398

مهدی صالحی

فول اچ دی بر اساس عرض تصویر معلوم میشه نه طولش. کیفیت تصاویر شما فول اچ دی نیست حتی اچ دی هم نیست بلکه اس دیه.

16 اردیبهشت 1398

فرزام
چرا دانلود نمیشه؟

29 فروردین 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست