کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از جنگ ستارگان در بیایان های سیاره ی زمین

جنگ آغاز شده، هیجان به حد خود می رسد که ناگهان سفینه های فضایی از راه می رسند. چه کسی پیروز می شود؟ سربازهای دشمن از همه جا سرازیر می شوند. همراه با کارناوال باشید و وارد دنیای جنگ ستارگان شوید. در این ویدیو شاهد نبرد یک جدای با سربازهای دشمن هستیم. جدای به معنی کسی است که نسبت به دیگران برتری دارد و به عنوان رهبر می توان از آن یاد کرد و دارای قدرت های ویژه ای می باشد و از افراد تاثیر گذار دنیای جنگ ستارگان به حساب می آیند. جنگ ستارگان یا جنگ های ستاره ای نام فیلم سینمایی چند قسمتی است که کارگردان به نام، جورج لوکاس سازنده و خالق آن می باشد. موضوع فیلم در یک کهکشان خیالی اتفاق می اُفتد و نبرد میان امپراطوری تاریک و گروه های شورشی در جریان می باشد. در این دنیای خیالی تنها انسان ها نیستند و موجودان فضایی گوناگون دیگری با نژادهای متفاوتی وجود دارند و هرکدام برای خود داستانی نیز دارند. شخصیت های شاخصی در این فیلم حضور دارند که به ان ها جدای می گویند و معمولا از شمشیرهای نوری به هنگام نبرد استفاده می کنند. این افراد در کنار استفاده از شمشیر مهارت های دیگری را نیز فرا می گیرند، مانند کنترل افراد با نیرویی نامرئی و تکان دادن آن ها، نیروی پرتاب کردن، نیروی برق، پرتاب شمشیر و بازگشت دوباره ی آن و ... . جالب است که بدانید مهارت استفاده از شمشیر و دیگر مهارت ها نیازمند آموزش های ویژه توسط استادان دیگر می باشد. در این ویدیو از جلوه های ویژه استفاده شده است و صحنه ی نبرد یک جدای با سربازان دشمن به زیبایی به تصویر کشیده شده . با تماشای این ویدیو خود را در دنیای جنگ ستارگان خواهید یافت و برای دقایقی گویی با سربازهای نیروی تاریک و شر به مقابله خواهید پرداخت و پایانی خوش در انتظار شما می باشد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست