ویدیو HD

هنرنمایی طوفان | جلوه ای زیبا از خشم آسمان

با تماشای ویدیوی امروز کارناوال، حال و هوای متفاوتی به شما دست خواهد داد. در ابتدا به تماشای توده ای از ابرهای پنبه ای می نشینیم؛ ابرهایی که در نگاه اول شاید تنها زیبا و کمی عجیب به نظر برسند. اما چند لحظه صبر کنید، چرا که حادثه ی هیجان انگیزی در شرف وقوع است و شما به زودی یکی از مهلک ترین بلایای آسمانی را نظاره گر خواهید بود؛ نوعی گردباد که با نام طوفانِ پیچنده از آن یاد می کنند.

 شاید برایتان سوال باشد که چگونه این اتفاق می افتد و چرا آسمان تا این حد خشمگین شده که چنین ماشین ویرانگری را به زمین فرستاده؟! ماشینی که با سرعت میانگین پنجاه کیلومتر بر ساعت و برای مسافت چندین کیلومتر، هرچه بر سر راهش است را از میان بر می دارد. اما باید بدانید که طوفان پیچنده هم مانند دیگر پدیده های طبیعی فقط از مفاهیم فیزیکی نشات می گیرد و ثمره ی هیچ بغض و کینه‌ای نمی باشد؛ همیشه هوای گرم به علت چگالی کمترش بالاتر از هوای سرد قرار می گیرد، اما گاهی اوقات با مداخله ی جریان های باد، به رغم میل شدید هوای گرم برای بالا رفتن، به سمت پایین هل داده می شود و این مسئله باعث می شود که این جریان گرم برای مقابله با باد در محدوده ی خودش شروع به چرخیدن کند، چرخش هایی که در ابتدا ضعیف و کوچک هستند اما با گذشت زمان شدت گرفته و گردبادها را به وجود می آورند. 

در سفر امروزمان با کارناوال، زیبایی همراه با خشم را در آسمان به نظاره می نشینیم. در ابتدا فقط ابرهای پنبه ای را آرام و بی حرکت مشاهده می کنیم. اما با کمی دقت متوجه چیزی غیر عادی در دل ابرها خواهیم شد؛ تکه ای از هوای متراکم شده، مانند دستی به سمت زمین اشاره می کند و ابرها در تلاش هستند که این دست را به زمین برسانند. با گذشت زمان، انبوه هوایی که به دور خود می چرخد و از میان ابرها نشات گرفته، راهش را به سوی زمین باز می کند و مانند ستونی آسمان را به زمین متصل می کند و پس از آن که اتصال ایجاد شد، به حرکت در می آید و موانعی که بر سر راهش هستند را تخریب می کند.

با ما به تماشای این لحظات مهیج بنشینید اما به خاطر داشته باشید که سفر پر خطری در پیش داریم، چرا که طوفان در راه است...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
وحید

سلام و خسته نباشید خدمت سایت کارناوال من خیلی زیاد به دنبال یه سایت با همچین قابلیت هایی گشتم و مطمینم امثال من هم زیاد هستن که علاقه مند به اینگونه فیلم ها باشند تبلیعاتتون رو افزایش بدید تا همگی بتونن از سایت شما دیدن کنن من به نوبه ی خودم این کار رو در حد امکان میکنم با تشکر از سایت بسیا زیباتون ❤🌷❤

30 آبان 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET