ویدیو HD

نمایشی از طوفان های خشمگین | چهره متفاوت طبیعت

باز هم همراه کارناوال، می خواهیم به تماشای پدیده های حیرت انگیز آسمانی برویم. تا به حال لحظات شگفت آور بسیاری از شکوه آسمان ها و زمین را شاهد بوده ایم، اما این بار به گونه ای دیگر زیبایی های طبیعت را لمس می کنیم. ویدیویی که در ادامه می بینید، روی دیگر آسمان را به شما نشان می دهد؛ ابرهایی را برایتان به تصویر می کشد که گاهی آرام و گاهی با سرعت بسیار در آسمان خودنمایی می کنند و ممکن است حتی موجب ترس و وحشت شما هم بشوند.

در آغاز ویدیو با جمله‌ای از ونسان ون گوگ (Vincent van Gogh)، نقاش شناخته شده‌ی قرن بیستم مواجه می شویم، او می گوید:

آرامش همه جا هست؛ حتی در طوفان!

سپس منظره ای زیبا جلوی چشمانمان به تصویر کشیده می شود. همه چیز زیبا و آرام به نظر می رسد تا اینکه ابرها همچون امواج خشمگین دریا به زمین هجوم می آورند. توربین های بادی تندتر از همیشه می چرخند و خبر از پایان آرامش طبیعت می دهند. در چشم بر هم زدنی، غرق در ابرها می شویم و به دنیایی دیگر قدم می گذاریم. ابرها خشمگینانه در هم می پیچند و به پیش می روند و همچون ارتشی متحد به نظر می رسند. با فرارسیدن تاریکی، آسمان هنر نمایی اش را آغاز می کند و رعد و برق، خشم طبیعت را دو چندان جلوه می دهد. رقص نورها در آسمان به طوفان دامن می زند؛ دیگر هیچ اثری از آن چهره ی آرام طبیعت نیست. کمی بعد، پهن شدن انوار رنگارنگ نور خورشید در آسمان، خبر از آمدن صبحی دیگر در زمین می دهد اما حرکت دیوانه وار ابرها هنوز هم ادامه دارد...

برای لمس این چهره ی متفاوت از هستی، لحظاتی را با ما باشید و تماشای این ویدیو را در کارناوال از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET