ویدیو HD

گشت و گذار در دشت گل های اسطوخودوس

شگفتی های زمین بی شمارند کافی است چشم بگشاییم و به دقت اطراف را بنگریم تا مناظر جدیدی برای تماشا پیدا کنیم. امروز در کنار یکدیگر به تماشای گوشه ای بکر از طبیعت می نشینیم. به سراق دشتی وسیع از گل ها بنفش اسطوخودوس می رویم. امروز این گل های زیبا حرف های زیادی برای گفتن با شما دارند پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دشتی وسیع که با طیف رنگی بفش و سبز دید می شود. این گل ها، گل های گیاه اسطوخودوس هستند که به این زیبایی خودنمایی می کنند. دسته های چیده شده این گیاه را می بینیم که مرتب و با اندازه های مساوی پس از چینش روی یکدیگر قرار گرفته اند. در سمت دیگر این دشت به دشتی از گل های زرد رنگ می رسیم و این بار با طیف رنگی زرد و سبز رو به رو می شویم.

صاحبان این گیاهان به صورت دسته جمعی در حال برداشت این گیاهان هستند و ما هم در کنار یکدیگر کار دلنشین آن ها را نظاره گر می شویم. وقتی که تمامی گل های این دشت چیده می شوند تنها دسته هایی هم اندازه از گیاهان سبز در این میان باقی می ماند. 

حال وسعت دید خود را گسترش می دهیم و همه ی این رنگ ها را در کنار هم می نگریم. عجب هنرمند چیره دستی آن را نقاشی نموده. در کنار این دشت ها به گله ای گاو روستایی می رسیم که در حال چرا از طبیعت این ناحیه هستند. و البته دسته ای غاز زیبای محلی هم در کنار آن ها در حال استراحتند. مزرعه گل های آفتابگردان هم در همین نزدیکی قرار گرفته. همانطور که مشخص است تمامی ابعاد زیبای یک زندگی روستایی در ویدیو به تصویر کشیده شده.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET