کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در دشت گل های اسطوخودوس

شگفتی های زمین بی شمارند کافی است چشم بگشاییم و به دقت اطراف را بنگریم تا مناظر جدیدی برای تماشا پیدا کنیم. امروز در کنار یکدیگر به تماشای گوشه ای بکر از طبیعت می نشینیم. به سراق دشتی وسیع از گل ها بنفش اسطوخودوس می رویم. امروز این گل های زیبا حرف های زیادی برای گفتن با شما دارند پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

دشتی وسیع که با طیف رنگی بفش و سبز دید می شود. این گل ها، گل های گیاه اسطوخودوس هستند که به این زیبایی خودنمایی می کنند. دسته های چیده شده این گیاه را می بینیم که مرتب و با اندازه های مساوی پس از چینش روی یکدیگر قرار گرفته اند. در سمت دیگر این دشت به دشتی از گل های زرد رنگ می رسیم و این بار با طیف رنگی زرد و سبز رو به رو می شویم.

صاحبان این گیاهان به صورت دسته جمعی در حال برداشت این گیاهان هستند و ما هم در کنار یکدیگر کار دلنشین آن ها را نظاره گر می شویم. وقتی که تمامی گل های این دشت چیده می شوند تنها دسته هایی هم اندازه از گیاهان سبز در این میان باقی می ماند. 

حال وسعت دید خود را گسترش می دهیم و همه ی این رنگ ها را در کنار هم می نگریم. عجب هنرمند چیره دستی آن را نقاشی نموده. در کنار این دشت ها به گله ای گاو روستایی می رسیم که در حال چرا از طبیعت این ناحیه هستند. و البته دسته ای غاز زیبای محلی هم در کنار آن ها در حال استراحتند. مزرعه گل های آفتابگردان هم در همین نزدیکی قرار گرفته. همانطور که مشخص است تمامی ابعاد زیبای یک زندگی روستایی در ویدیو به تصویر کشیده شده.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست