کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شنا با شیر دریایی

در کنار شیرهای دریایی شنا خواهیم کرد و متوجه جالب بودن زندگی این حیوانات می شویم. در آب هایی به رنگ سبز و آبی در کنار شیرهای دریایی بودن تجربه ی جالبی خواهد بود. همراه با کارناوال باشید. شیرهای دریایی که بیشتر در آب های شمالی سیاره ی زمین زندگی می کنند موجوداتی شگفت انگیز و در حین حال بامزه هستند. با چشمانی بزرگ و گرد گویی مانند کودکی معصوم به شما نگاه می کنند. بدنشان به شکلی تکامل یافته که بتوانند همچون پادشاهان در آب ها شنا کرده و به زندگی خود در کنار دیگر هم نوعانشان ادامه بدهند. حیات وحش همانطور که می دانید به هیچ عنوان رحمی نمی شناسد و به راحتی می تواند در نهایت زیبایی جان حیوانی را برای حیات دیگری بگیرد. تصور کنید در آب های سرد شمال اروپا و حتی قسمت هایی از کشور آمریکا شیرهای دریایی در حال شنا کردن هستند که ناگهان مورد هجوم دشمن قدیمی خود یعنی کوسه ها قرار می گیرند. در این جا دیگر مهارت در شنا و فرار حرف اول را می زند. به نظر شما شیر دریایی چقدر شانس زنده ماندن دارد؟ از آن جایی که مطمئنا شما نیز در جریان هستید کوسه ها شکارچیانی ماهر و درنده هستند، در نتیجه شانس شیر دریایی برای نجات چندان زیاد نیست. شیرهای بامزه دریایی با انسان ها رفتار دوستانه ای از خود نشان می دهند تا جایی که اگر به غواصی بروید و این موجودات شما را ببینند فرار نمی کنند بلکه به نزدیک شما می آیند با انجام حرکاتی موزون در کنار شما شنا می کنند. در این ویدیو شاهد شیرجه و شنا کردن چند غواص هستیم که قصد دارند برای فیلمبرداری از شیرهای دریایی وارد آب ها شوند. شاید برای ما عجیب باشد که چگونه چنین حیوانی که کاملا در حیات وحش زندگی می کند می تواند رابطه ی خوبی با انسان ها بر قرار کند. این نیز یکی دیگر از رازهای این جهان شگفت انگیز می باشد.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ایران

خیلی ممنون

12 دی 1395

معنی کلمه

دست شما درد نکنه مطلب خوبی بود

04 دی 1395

دیکشنری

دست شما درد نکنه مطلب خوبی بود

04 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست