کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از ماداگاسکار

یک ویدیو تایم لپس از ماداگاسکار را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا زیبایی های این خطه را از نظر بگذرانید. در این ویدیو فرصت آن را دارید تا نظری بر طبیعت ماداگاسکار داشته باشید و شگفتی های این خطه را تماشاگر باشید. البته در کنار این ویدیو از ماداگاسکار، معرفی کوتاهی از این سرزمین نیز خواهیم داشت تا شما را بیشتر با این خطه آشنا کنیم. ما را همراهی کنید. 

جمهوری ماداگاسکار با پرچم سه رنگ قرمز، سبز و سفید در میان اقیانوس هند جای خوش کرده است و از طریق کانال آب موزامبیک (Mozambique Channel) به سرزمین اصلی آفریقا متصل می شود. این کشور ۵۸۷٬۰۴۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و چهارمین جزیره بزرگ جهان به حساب می آید. نام پایتخت این کشور، آنتاناناریوو (Antananarivo) است که در نواحی مرکزی آن جا خوش کرده است. باید توضیح دهیم که ماداگاسکار در حقیقت یک جزیره است و بر اساس آمار سال 2017، حدود 25.5 میلیون نفر در این جزیره بزرگ سکونت دارند. مردم این سرزمین به زبان های مالاگاسی و فرانسوی صحبت می کنند. 

ماداگاسکار که چهارمین جزیره بزرگ جهان است میلیون ها سال پیش از از سرزمین هند جدا شده است و گونه ای زیستی آن در انزوا به تکامل خود ادامه داده اند؛ به همین خاطر امروز این خطه از زیست بوم ویژه ای برخوردار است که شاید هیچ کجای دنیا نتوان نظیرش را پیدا کرد. 

در امتداد کرانه شرقی ماداگاسکار می توان جنگل های گرمسیری این سرزمین را مشاهده کرد، و در مرکز جزیره، فلاتی به ارتفاع ۷۵۰ تا ۱۵۰۰ متر بالاتر از سطح دریا جا خوش کرده است؛ در این فلات می توان دره هایی را مشاهده کرد که حالا تبدیل به شالیزارهای طبقاتی شده اند و میان تپه‌هایی از علفزار و بخشی از جنگل قرار دارند. فلات مذکور اصلی ترین سکونتگاه مردم ماداگاسکار است و بیشتر جمعیت این خطه در این جا جمع شده اند. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD طبیعت کارناوال، به روی لینک کلیک کنید. 


  :Video Details

   Produced By: WWF Madagascar

 Music: A New Dawn by Olive Musique

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست