ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از طبیعت پاراگوئه

این بار می خواهیم یک ویدیو تایم لپس از پاراگوئه را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و قدری از این کشور زیبا برای تان بگوییم. در طبیعت پاراگوئه به گشت و گذار می پردازیم و روزها و شب های این سرزمین را از نظر می گذرانیم. در این سفر متفاوت با ما همراه شوید و تماشای زیبایی های پاراگوئه را از دست ندهید. 

در ابتدای ویدیو، خودمان را زیر آسمان آبی رنگ این سرزمین می بینیم و ابرها، از بالای سرمان می گذرند؛ کمی دورتر هم انوار طلایی رنگ خورشید، منظره ای بی بدیل به وجود آورده اند. سپس، برای مدتی کوتاه جلوه گری شب را به تماشا می نشینیم.

حال وقت آن رسیده که به مزرعه ای زیبا قدم بگذاریم و گستره ای سرسبز را از نظر بگذرانیم. کمی بعد، از مزرعه فاصله می گیریم و به منطقه ای با درختان بلند قامت می رویم؛ درختانی که با هر وزش باد تکان می خورند و شاخ و برگ های شان به رقص در می آید. نور درخشان خورشید هم از لا به لای این درختان عبور می کند و منظره ای زیبا پدید می آورد.

همچنان به گشت و گذارمان در دل طبیعت ادامه می دهیم و غروب خورشید را در آسمان پر از ابر تماشا می کنیم. به هر کجا که می رویم، چشم اندازی از آسمان نیز در پیش روی مان قرار دارد و زیبایی های سفرمان را دوچندان می کند. 

مزرعه گل های آفتابگردان، عبور ابرها از آسمان پرستاره، درخشش ماه در آسمان، طلوع و غروب خورشید و ...، همه از جذابیت های سفرمان به پاراگوئه هستند. کوله بار خود را بردارید و دست در دست کارناوال به این سرزمین بیایید و از تماشای جلوه زیبای طبیعت لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Felipe Lisiak

Music: Fragile By God is an Astronaut

Photo Of Cover: Robby Bergen

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET