کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بر فراز آتشفشانی در اسپانیا | تماشای آسمان از قله تید

کوه آتشفشانی تید (Teide)، بلندترین نقطه در تمامی کشور اسپانیاست؛ جایی که امروز قصد سفر به آن را داریم. این قله ۳۷۱۸ متر ارتفاع دارد و در جزایر قناری جای خوش کرده است. بد نیست بدانید جزایر قناری (Canary Islands) مجموعه ای از هفت جزیره هستند که در اقیانوس اطلس و نزدیک به ساحل کشور مراکش قرار گرفته اند و یکی از ۱۷ منطقه خودمختار اسپانیا شمرده می شوند.

کوه تید، یکی از بهترین مناطق برای تماشای آسمان و رویدادهایی ست که در آن رخ می دهد؛ حتا یکی از بهترین رصدخانه های جهان به نام رصدخانه تید (Teide Observatory) نیز در این جا احداث شده است. همین موضوع سبب شده تا این نقطه از دنیا را برای تماشای جلوه های منحصر به فرد آسمانی برگزینیم. پس با کارناوال همراه بمانید و سفر تماشایی امروز را از دست ندهید. 

در آغاز، به تماشای درخشش ماه و ستاره ها بر فراز اقیانوسی از ابرها می نشینیم و در ادامه، ابرهایی را می بینیم که تلاش می کنند راه شان را از میان درختان سر به فلک کشیده باز کنند و منظره ای حیرت انگیز پدید آورند. مگر می شود به تماشای آسمان نشست و چشم انداز غروب و طلوع را دست داد؟! پس به خورشید می نگریم که آرام آرام خودش را به عرصه آسمان می رساند. کمی که می گذرد نوبت کهکشان راه شیری می رسد تا خودنمایی اش را آغاز کند و ما را به عالم خیال و رویا بکشاند. مدتی را خیره به آسمان شب و جلوه گری کهکشان می گذرانیم و سپس، ابرها را می بینیم که همچون دریایی قله تید را احاطه کرده اند و گویی تید، ساحل است. حرکت موج گونه ابرها، اتفاقی نیست که هر روزه در زندگی مان دیده شود، پس با لذت محو تماشای شان می شویم. هنوز مناظر آسمانی بسیاری برای تماشا باقی مانده اند و همچنین، می خواهیم نیم نگاهی هم به طبیعت زیبای قله تید بیندازیم. با ما همراه بمانید ...


:Video Details

Produced By: Terje Sorgjerd

Photo Of Cover: Carlos M. Almagro

Music by: Ludovico Einaudi - "Nuvole bianche" with permission

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست