کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گردباد | پدیده ای سهمگین اما زیبا

ویدئوی امروز را از دست ندهید؛ پدیده ای هولناک با ویدئویی همراه با رعب و وحشت اما زیبا و دیدنی برایتان فراهم کرده ایم. خود را در چند کیلومتری و یا حتی چند متری یک گردباد سهمگین تصور کنید! چه احساسی خواهید داشت وقتی چنین پدیده ی هولناک و در عین حال زیبایی را از نزدیک می بینید؟! شما در حال تماشای عرض اندام واقعی قدرت طبیعت هستید؛ قدرتی بی انتهایی که ممکن است خشمی غیرقابل حد و مرز را در خود نهفته داشته باشد. ابرها به طرز عجیبی به شما نزدیک شده اند؛ باد در این ماجرا نقش پر رنگی را ایفا می کند و می خواهد با قدرتش جلوه گری کند و زمین را بر هم بریزد. ثانیه ها پیش می روند و خطر بیش از پیش حس می شود؛ نمی دانی غرق در زیبایی و عظمتش شوی یا از ترس راهی برای فرار بیابی. ابرها هر چه بیشتر در هم تنیده می شوند، انگار دستان آسمان به زمین رسیده و می خواهد هر چه هست و نیست را با خود به آسمان ببرد. هر چه بیشتر نگاه می کنی، هر چه زمان جلوتر می رود، زمین بیشتر تسلیم آسمان می شود... آن چه می بینی شدید ترین و مخرب ترین آشفتگی جوی روی زمین است که تورنادو نام دارد. باران به همراهش شروع به بارش می کند، دمای هوا کاهش می یابد و از میان ابر های عظیم الثه ی سیاه رنگ نزدیک به ما ناگهان لوله ای مکنده بیرون می آید. طولی نمی کشد که این دستگاه مکش طبیعی وسعتی غول آسا پیدا می کند و به کمک بادی شدید همه چیز را ویران می کند و در خود می مکد. تورنادو پیچشی با شدت، درحالی که از یک طرف با زمین و از طرف دیگر با ابر کومه‌ای‌بارا یا کومولونیمبوس (Cumulonimbus) در تماس است اتفاق می افتد. تورنادوها در سایزها و انواع مختلفی پدیدار می شوند اما رایج ترین فرم آنها معمولا شبیه قیفی متراکم و قابل مشاهده است که از ابر طوفانی بزرگی نشات می گیرند. بار دیگر با کارناوال همراه باشید تا محو تماشای عظمت پرودگار و خشم طبیعت شوید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علیرضا مزروعی

قدرت طبیعت واقعا شگفت آور. و مبهوت کننده است

29 آذر 1397

علیرضا مزروعی

قدرت طبیعت واقعا شگفت آور و مبهوت کننده است

29 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست