کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

لمس شگفتی های طبیعت | در آغوش مادری به نام زمین

زمین نام سیاره ای در منظومه ی شمسی است که همه به خوبی آن را می شناسیم. همه ی ما عمرمان را بر روی این سیاره می گذرانیم، بارها و بارها بر روی آن قدم زده ، خندیده و یا حتی گریسته ایم. این سیاره همچون مادری دلسوز همه مان را در آغوش خود گرفته و هر آنچه را که داشته به پای ما ریخته است تا زندگی کنیم و از گرمای آغوشش لذت ببریم.

اما تا به حال چند بار به چهره ی این مادر مهربان نگریسته و ذره ذره ی زیبایی هایش را لمس کرده ایم؟ اصلا فرصت داشته ایم که در مان روزمرگی هایمان نگاهی هم به جلوه های تماشایی آن بیاندازیم؟

این بار در کارناوال برایتان گشت و گذاری متفاوت را در نظر گرفته ایم تا این مادر فداکار و مهربان را بیشتر بشناسید و شکوه و عظمتش را دریابید. از اوج شروع می کنیم و این سیاره را از بالا می نگریم، کم کم غرق در ابرها می شویم و دریچه ای تازه را به رویتان می گشاییم. بر بلندای آبشار به پرواز در می آییم و سقوط آب را نظاره می کنیم. صخره های سنگی را به تماشا می نشینیم که استوار در میان پوشش سبزی از درختان و درختچه ها ایستاده و بر صلابت فضا افزوده اند. پرندگانی را خواهیم دید که به پرواز درآمده اند و لحظه ای را محو نگاه تیزبین یک پرنده شکاری خواهیم شد.

هم قدم با خروش رودخانه به راه می افتیم و دشتی سرسبز را پشت سر می گذاریم. شکوه دریاچه را می نگریم و از اعجاز خلقت حیرت زده می شویم. همچنان غرق در این شگفتی ها هستیم که کوه های پوشیده از برف، با تن پوش سپیدشان زمستان را برایمان تداعی می کنند اما هنوز هم گرمای آغوش مادر مهربانی به نام زمین حس می شود...

حیرت انگیز ترین مناظر را از نظر می گذرانیم و دوباره در نهایت اوج می گیریم و بر فراز ابرها و از بالا به این مادر مهربان می نگریم. زیبایی های این مادر بسیارند، کافیست چشمان خود را باز کنید تا ذره ذره ی آنها را لمس نمایید. اشک ها و لبخندهایش را دریابید و حتی از چین و چروک های زیبای صورتش لذت ببرید.

برای لحظاتی همه ی دغدغه هایتان را به فراموشی بسپارید و همه ی این زیبایی ها را در ویدیویی حیرت انگیز به تماشا بنشینید. 

کارناوال را در این گشت و گذار همراهی کنید...

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست