کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در سواحل کالیفرنیا

سفری جذاب در پیش داریم و می خواهیم گشتی در سواحل کالیفرنیا بزنیم. برای دیدن زیباترین سواحل راهی شهر بیگ سور (Big Sur) می شویم. سکونتگاهی ساحلی در همسایگی اقیانوس آرام که شما را به دنیایی آرامش بخش در طبیعت دعوت می کند. در بیگ سور کوه ها را می بینیم که چگونه در کنار آب ها قد برافراشته اند و هر روز با امواج قرار ملاقات دارند. به زیبایی سواحل اقیانوس آرام چشم می دوزیم و غرق در لذت می شویم. غروب خورشید را به تماشا می نشینیم و رقص امواج را نظاره می کنیم. 

به سراغ یکی از پل های معروف در بیگ سور می رویم؛ پل بیکسبی کریک (Bixby Creek Bridge) که یکی از زیباترین پل های جهان به شمار می رود و از جمله مکان های جذاب برای عکاسی محسوب می شود. این پل یک قوس باز از بتن دارد و در نزدیکی ساحل جا خوش کرده است. پیش از ساخته شدن این پل، جاده ای در این مکان وجود داشت که در طول زمستان به زیر آب می رفت؛ بیکسبی کریک ساخته شد تا این مشکل حل شود و مردم به سراغ راه جایگزین که خیلی دور بود، نروند.

در ادامه ویدیو باز هم به تماشای مناظر جذاب و چشم نواز مشغول می شویم و از آرامش سواحل لذت می بریم. از بیگ سور به جاده می زنیم و در کنار اقیانوس آرام می رانیم. چشم اندازهای زیبایی را می بینیم و در آخر به سان فرانسیسکو می رسیم. در ساحلی زیبا به پل معروف گلدن گیت (Golden Gate) نگاه می کنیم. این پل معلق بر روی تنگه گلدن گیت قرار دارد و با هزینه ۳۵ میلیون دلار در مدت ۴ سال احداث شده است. گلدن گیت بین سال‌های ۱۹۳۷ تا ۱۹۶۴ با طول 1300 متر عنوان طولانی‌ترین پل معلق دنیا را داشت و امروزه به عنوان نماد شهر سان فرانسیسکو شناخته می شود. 

با کارناوال همراه باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.