کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از مسابقات تور دو فرانس

دوچرخه سواران رکاب می زنند و برای پیروز شدن تلاش می کنند. جاده ها را می پیمایند، خسته شده اند ولی سعی می کنند به راه خود ادامه دهند. به مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس خوش آمدید. همراه با کارناوال باشید. تور دو فرانس که به آن تور فرانسه نیز گفته می شود معتبرترین مسابقات دوچرخه سواری در جاده به حساب می آید. این مسابقه در سال 1903 راه اندازی شد و تا به امروز هر سال به مدت 3 هفته در جاده های کشور فرانسه و دیگر کشورهای اطراف در تابستان برگزار می شود. مسابقات تور دو فرانس معمولا از مرکز شهر پاریس آغاز می شود و در همان جا نیز به پایان می رسد. همراه با کارناوال باشید تا نگاهی داشته باشیم به مسابقات تور دو فرانس سال 2015.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
camiseta del manchester city

This is one awesome blog.Thanks Again. camiseta del manchester city http://www.camisetasdefutbolbaratas9.com/28-camiseta-del-manchester-city

26 فروردین 1396

حسین

با تشکر از مطلب خوبتون

05 دی 1395

پسیج دو گوا | جاده ای ناپدید زیر آب های اقیانوس اطلس | مجله اتوماتیک پارسی گت

[…] با مسابقات دوچرخه سواری تور دوفرانس آشنا شوید از این ویدئو دیدن […]

11 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست