کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جنوبگان | گشتی در سردترین نقطه کره زمین

شگفتی های قدرت پرورگار بر روی زمین بی شمارند، کافی است دیده بگردانیم تا آن ها را بنگریم. امروز به یکی از پر عظمت ترین نشانه های قدرت خداوند سفر می کنیم. مقصدمان جنوبگان است؛ پنجمین قاره بزرگ دنیا که پیرامون قطب جنوب، زمین را در برگرفته و سردترین قسمت این کره ی خاکی به حساب می آید. سفر امروزمان را به هیچ عنوان از دست ندهید و در ماجراجویی در این پهنه ی سرد همراه شوید.

جنوبگان از نظر وسعت رتبه ی پنجمین قاره را کسب کرده و کم جمعیت ترین و مرتفع ترین قاره دنیا محسوب می شود. با نماهای شگفت انگیزی از عظمت خلقت در آب های اقیانوس ها شروع به تماشای این ویدیو می کنیم. عظیم ترین کوه های یخی در میان این آب ها واقع شده اند.

سرما و برودت هوا در این ناحیه به اوج ممکن رسیده با این وجود زمانی که به اعماق این آب ها برسیم موجودات زنده ای را خواهیم یافت که با وجود این سردی و یخبندان، به حیات خود ادامه می دهند. گیاهی با رنگ قرمز تند در گوشه ای از سنگ های کف اقیانوس زندگی آرامی دارد و گیاهان زیبای دیگری هم در کف اقیانوش شناورند.

با اینکه هیچ ماهی یا موجود دریایی دیگری را در این فضا نمی یابیم شیرجه ناگهانی یک فک دریایی حسابی توجه ما را به خود جلب می کند. در آب هایی آرام و سرد شاهد نمایش زیبای این فک دریایی می شویم که با پیچ و تاب ها و شنا کردنش می خواهد ابراز وجود کند و توانایی هایش را به ما نشان دهد.

بدون شک اینجا می توان جلوه ی دیگری از قدرت و هیبت پروردگار را به تماشا نشست، جایی که سرما و یخبندان و گرمای زندگی را می توان در کنار هم یافت... سفر امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید و جنوبگان را سیاحت کنید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست