ویدیو HD

سفر به جنوبگان | گشتی در سردترین نقطه کره زمین

شگفتی های قدرت پرورگار بر روی زمین بی شمارند، کافی است دیده بگردانیم تا آن ها را بنگریم. امروز به یکی از پر عظمت ترین نشانه های قدرت خداوند سفر می کنیم. مقصدمان جنوبگان است؛ پنجمین قاره بزرگ دنیا که پیرامون قطب جنوب، زمین را در برگرفته و سردترین قسمت این کره ی خاکی به حساب می آید. سفر امروزمان را به هیچ عنوان از دست ندهید و در ماجراجویی در این پهنه ی سرد همراه شوید.

جنوبگان از نظر وسعت رتبه ی پنجمین قاره را کسب کرده و کم جمعیت ترین و مرتفع ترین قاره دنیا محسوب می شود. با نماهای شگفت انگیزی از عظمت خلقت در آب های اقیانوس ها شروع به تماشای این ویدیو می کنیم. عظیم ترین کوه های یخی در میان این آب ها واقع شده اند.

سرما و برودت هوا در این ناحیه به اوج ممکن رسیده با این وجود زمانی که به اعماق این آب ها برسیم موجودات زنده ای را خواهیم یافت که با وجود این سردی و یخبندان، به حیات خود ادامه می دهند. گیاهی با رنگ قرمز تند در گوشه ای از سنگ های کف اقیانوس زندگی آرامی دارد و گیاهان زیبای دیگری هم در کف اقیانوش شناورند.

با اینکه هیچ ماهی یا موجود دریایی دیگری را در این فضا نمی یابیم شیرجه ناگهانی یک فک دریایی حسابی توجه ما را به خود جلب می کند. در آب هایی آرام و سرد شاهد نمایش زیبای این فک دریایی می شویم که با پیچ و تاب ها و شنا کردنش می خواهد ابراز وجود کند و توانایی هایش را به ما نشان دهد.

بدون شک اینجا می توان جلوه ی دیگری از قدرت و هیبت پروردگار را به تماشا نشست، جایی که سرما و یخبندان و گرمای زندگی را می توان در کنار هم یافت... سفر امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید و جنوبگان را سیاحت کنید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET