کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شهر مقدس انورادهاپورا | سفر به سریلانکا

امروز راهی سفری دیدنی به یکی از شهر های تاریخی کشور سریلانکا هستیم. شهری که مکان های معروف و دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. مقصد امروزمان شهر انورادهاپورا (Anuradhapura) است. اگر به آیین بودا و البته مجسمه های زیبای باستانی اش علاقه مند هستید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو جذاب را از دست ندهید. سریلانکا کشوری واقع در اقیانوس هند و در همسایگی با کشور هند است و آثار بجای مانده ی امروزی از ادیان مختلف هم در این کشور دقیقا از این همسایگی نشات می گیرد زیرا که اولین انسان هایی که در این کشور زندگی کردند مهاجران شمال هندوستان بودند. ویدیو امروزمان با مناظری از گنبد (Ruwanwelisaya) شروع می شود، معبدی مقدس برای بودایی ها و البته جای تعجب برای بسیاری از مردم به خاطر معماری قوی و خلاقانه اش که یکی از بلند ترین معابد بودایی در جهان است. با یکدیگر به تماشای محوطه ی زیبایش می نشینیم که با عود های مخصوص و پرچم هایی رنگارنگ و تزئینات زیبا آراسته شده. سپس روانه می شویم به سری ماها (seri maha) مکانی مقدس؛ درختی که بودا به زیر آن به روشنایی رسیده است. و نکته ی جالبی که در این دیار قابل توجه است وجود پرنده ی زیبا، طاووس و میمون ها در همه جاست که آزادانه می گردند و صدایشان هم می توان شنید. سپس گنبد های دیگر این شهر را یکی یکی به شما نشان می دهیم. دریاچه های دو قلو، فضایی سرسبز و دلچسب و مجسمه های تاریخی متعدد یکی پس از دیگری... در گوشه ای از یکی از این گنبدها تعداد زیادی خفاش لانه کرده اند و شما می توانید آن ها را از فاصله ای نه چندان دور مشاهده کنید. سپس به یکی از مشهور ترین مجسمه های بودایی می رسیم؛ مجسمه ی خوابیده ی بودا که با رنگ هایی شاد فضایی زیبا ایجاد نموده. هر یک از این معابد دارای طبیعتی زیبا و البته ده ها گونه ی جانوری در اطرافشان هستند که به صورت آزادانه در این محیط های طبیعی زندگی می کنند. سریلانکا، کشوری با طبیعت زیبا، معابد متعدد، و حیوانات مختلف ... ویدیو دیدنی امروز را از سفر به این کشور از دست ندهید و به کمی ماجراجویی و کشف ناشناخته ها بپردازید. با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست