کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به قطب شمال | سرزمین یخ زده

در سفر امروز به سرزمینی سرد و یخ زده قدم می گذاریم که همه کم و بیش با آن آشنا هستید و بارها و بارها نامش را شنیده اید. به قطب شمال می رویم؛ جایی که شاید بسیاری از شما آرزوی سفر به آن را دارید و می خواهید شگفتی هایش را از نزدیک لمس کنید. اگر از علاقه مندان سفر به این سرزمین هستید، ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید تا گردشی کوتاه و متفاوت را تجربه کنید. به همراه یک تیم تحقیقاتی به قطب شمال قدم می گذاریم و گوشه ای از جلوه های حیرت انگیز آن را می بینیم. از کنار کوه های یخی می گذریم و از دیدن حیواناتی خارق العاده لذت می بریم. همراهمان باشید و برای دقایقی به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید...

به دنیایی متفاوت قدم می گذاریم و در هر لحظه با شگفتی تازه ای روبه رو می شویم. در میان آب ها حرکت می کنیم و از کنار تکه های بزرگ یخ می گذریم. زندگی در این سزمین یخ زده هم جریان دارد و جانداران متنوعی در آن دیده می شود. خرس های قطبی را می بینیم که حسابی مشغول خوش گذرانی هستند و با خوردن شکار خود دلی از عزا در می آورند. آبزیان نیز در آب به این سو و آن سو می روند و نمایشی تماشایی به راه می اندازند. 

گرازهای دریایی در کنار یکدیگر به استراحت می پردازند. این جانداران از عاج های بزرگ، سبیل‌های بلند و بدن بزرگ‌شان شناخته می شوند و یکی از حیوانات کمیاب به شمار می روند. گراز دریایی بیشتر زندگی خود را بر روی یخ ها می گذراند و عمری نسبتا طولانی دارد. به سراغ گوزن شمالی هم می رویم و لحظاتی را نیز در کنار او سپری می کنیم. شاخ های بلند این جاندار هیبت خاصی به او بخشیده و جلوه ای جذاب به او داده اند.

کافیست چند دقیقه ای را با کارناوال همراه باشید تا شگفتی های قطب شمال را ببینید و غرق در حیرت شوید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
رضا

قطب هم رفتید شما؟ اگر نرفتید حاظر هستید برید شاید ب عنوان اولین ایرانی 

05 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست