ویدیو HD

سفر به قطب شمال | سرزمین یخ زده

در سفر امروز به سرزمینی سرد و یخ زده قدم می گذاریم که همه کم و بیش با آن آشنا هستید و بارها و بارها نامش را شنیده اید. به قطب شمال می رویم؛ جایی که شاید بسیاری از شما آرزوی سفر به آن را دارید و می خواهید شگفتی هایش را از نزدیک لمس کنید. اگر از علاقه مندان سفر به این سرزمین هستید، ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید تا گردشی کوتاه و متفاوت را تجربه کنید. به همراه یک تیم تحقیقاتی به قطب شمال قدم می گذاریم و گوشه ای از جلوه های حیرت انگیز آن را می بینیم. از کنار کوه های یخی می گذریم و از دیدن حیواناتی خارق العاده لذت می بریم. همراهمان باشید و برای دقایقی به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید...

به دنیایی متفاوت قدم می گذاریم و در هر لحظه با شگفتی تازه ای روبه رو می شویم. در میان آب ها حرکت می کنیم و از کنار تکه های بزرگ یخ می گذریم. زندگی در این سزمین یخ زده هم جریان دارد و جانداران متنوعی در آن دیده می شود. خرس های قطبی را می بینیم که حسابی مشغول خوش گذرانی هستند و با خوردن شکار خود دلی از عزا در می آورند. آبزیان نیز در آب به این سو و آن سو می روند و نمایشی تماشایی به راه می اندازند. 

گرازهای دریایی در کنار یکدیگر به استراحت می پردازند. این جانداران از عاج های بزرگ، سبیل‌های بلند و بدن بزرگ‌شان شناخته می شوند و یکی از حیوانات کمیاب به شمار می روند. گراز دریایی بیشتر زندگی خود را بر روی یخ ها می گذراند و عمری نسبتا طولانی دارد. به سراغ گوزن شمالی هم می رویم و لحظاتی را نیز در کنار او سپری می کنیم. شاخ های بلند این جاندار هیبت خاصی به او بخشیده و جلوه ای جذاب به او داده اند.

کافیست چند دقیقه ای را با کارناوال همراه باشید تا شگفتی های قطب شمال را ببینید و غرق در حیرت شوید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
رضا

قطب هم رفتید شما؟ اگر نرفتید حاظر هستید برید شاید ب عنوان اولین ایرانی 

05 اردیبهشت 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET