کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در ارمنستان | سفری آتشین در فصل خزان

امروز، باز هم به مناظر پاییزی و خوش حس و حال طبیعت سفر می کنیم، اما نه در کشور خودمان، به ارمنستان می رویم و پاییز را در آنجا نظاره گر خواهیم شد. از میان رودخانه حرکتمان را آغاز می کنیم و ناگهان با طبیعت منحصر به فرد و پر جاذبه ی ارمنی ها مواجه می شویم. از بالا به تماشای مرغابی ها می نشینیم که دسته جمعی در رودخانه اوقات می گذرانند. 

تماشای دشت های آتشین، شمارش قایق هایی که در انتظار مسافرند، جوش و خروش آب رودخانه و ... تنها گوشه ای از زیبایی های پاییز است که این بار در طبیعت ارمنستان جلوه گری می کند. 

به جاده ای می رویم که در قلب کوهستان کشیده شده و کمی در این جاده، رانندگی می کنیم. به صومعه ی سنگی نوراوانک (Noravank) در روستای آماغو (Amaghu) که در 122 کیلومتری ایروان قرار دارد، سر می زنیم. آبشارهای کوچک و جاری که از دل کوه نشات گرفته اند، تماشای برگریزان فصل خزان، گذر ابرها در آسمان، باز هم صومعه های سنگی و طبیعتی که لباسی آتشین به تن دارد، این سفر را برایمان جذاب و جذابتر می کنند. 

پس این ویدیو را از دست ندهید و با ما در کارناوال راهی ارمنستان شوید ...

 ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به ارمنستان

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

ممنون از سایت خوبتان

24 آذر 1396

سمیرا

سلام -من هرکاری میکنم نمیتونم دانلود کنم ممنونم 

کارناوال .

سلام همراه عزیز کارناوال

شما با کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین که در نوار آبی رنگ سمت راست ویدیو قرار دارد، ابتدا می توانید کیفیت موردنظرتان را انتخاب کنید و سپس دانلود آغاز می شود.

سپاس از همراهی شما

07 آذر 1396

07 آذر 1396

سهرابی

با سلام چطوری میتونم این ویدیو رو دانلود کنم؟

کارناوال .

سلام همراه عزیز کارناوال

شما با کلیک بر روی آیکون فلش رو به پایین که در نوار آبی رنگ سمت راست ویدیو قرار دارد، ابتدا می توانید کیفیت موردنظرتان را انتخاب کنید و سپس دانلود آغاز می شود.

سپاس از همراهی شما

03 آذر 1396

سهرابی

سپاسگذارم از شما ....خیلی خیلی سایت خوبی دارید.....

03 آذر 1396

03 آذر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست