نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در ارمنستان | سفری آتشین در فصل خزان

امروز، باز هم به مناظر پاییزی و خوش حس و حال طبیعت سفر می کنیم، اما نه در کشور خودمان، به ارمنستان می رویم و پاییز را در آنجا نظاره گر خواهیم شد. از میان رودخانه حرکتمان را آغاز می کنیم و ناگهان با طبیعت منحصر به فرد و پر جاذبه ی ارمنی ها مواجه می شویم. از بالا به تماشای مرغابی ها می نشینیم که دسته جمعی در رودخانه اوقات می گذرانند. 

تماشای دشت های آتشین، شمارش قایق هایی که در انتظار مسافرند، جوش و خروش آب رودخانه و ... تنها گوشه ای از زیبایی های پاییز است که این بار در طبیعت ارمنستان جلوه گری می کند. 

به جاده ای می رویم که در قلب کوهستان کشیده شده و کمی در این جاده، رانندگی می کنیم. به صومعه ی سنگی نوراوانک (Noravank) در روستای آماغو (Amaghu) که در 122 کیلومتری ایروان قرار دارد، سر می زنیم. آبشارهای کوچک و جاری که از دل کوه نشات گرفته اند، تماشای برگریزان فصل خزان، گذر ابرها در آسمان، باز هم صومعه های سنگی و طبیعتی که لباسی آتشین به تن دارد، این سفر را برایمان جذاب و جذابتر می کنند. 

پس این ویدیو را از دست ندهید و با ما در کارناوال راهی ارمنستان شوید ...

 ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به ارمنستان

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.