کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | سفر به دور دنیا

سفری خواهیم داشت به اقصی نقاط سیاره ی زمین و از دیدنی های آن لذت خواهیم برد. خود را آماده کنید، سفری حیرت انگیز و سرشار از هیجان پیش روی ماست. همراه با کارناوال باشید. سفر کردن یکی از بهترین لذت های زندگی به حساب می آید زیرا به هنگام سفر هم تجربه های جدیدی را بدست می آورید و هم وارد محیط های تازه ای می شوید. از سالیان دور بشر سفر می کرده و به همین دلیل همه ی ما دوستش داریم، گویی در وجود ما نهفته و قسمتی از آن شده است. افراد بسیاری در طول تاریخ به دور دنیا سفر کرده اند و سفرنامه هایی را نیز نوشته اند. هریک از آن ها مسیرهای متفاوتی را انتخاب کرده اند. اگر نگاهی به خاطرات آن ها از سفر بیندازید هیجان زده خواهید شد. بطور مثال گاهی اوقات با انسان هایی برخورد می کرده اند که تا به حال نمی دانستند وجود دارند یا نه و یا حتی پا به سرزمین هایی کاملا بکر و ناشناخته می گذاشتند. در دنیای امروز سفر کردن کاملا متحول شده است. دیگر نیاز نیست برای رسیدن به مقصدی هرچند دور سوار بر اسب و یا کشتی شوید و ماه ها در مسیر باشید. هواپیماها، کشتی های تفریحی، قطار و اتوبوس ... همگی می توانند انتختب های شما برای سفر کردن باشند. در این ویدیو افرادی را می بینیم که سفری کاملا متفاوت به دور دنیا داشته اند. از آسیا گرفته تا آمریکا و اروپا و ... گاهی اوقات با پای پیاده از کوهستان عبور می کنند، در جاده سوار بر موتور و در صحرا اسب سواری و یا شتر سواری می کنند. این جوانان پر شور سفر کردن را دوست دارند و برایشان سختی مسیر و یا اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد اهمیتی ندارد و تنها به دنبال تجربه های تازه هستند. این ویدیو توسط همین افراد تهیه شده است و زمانی که به تماشای آن می نشینیم به نوعی حس می کنیم که همراه با آن ها هستیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست