کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به سرزمین کابوی ها و سرخپوست ها

سفری خواهیم داشت به سرزمینی که روزگاری غرب وحشی نام داشت. در دشت ها و دره هایش کابوی ها و سرخپوستان در رفت و آمد بودند و گاهی با یکدیگر درگیر هم می شدند. همراه با کارناوال باشید، قرار است به غرب وحشی سفر کنیم. این ویدیو زیبا مانیومنت ولی ( Monument Valley ) را به تصویر کشیده است. این جا سرزمینی است که در میان مرز یوتا و آریزونا قرار گرفته است و محل زندگی سرخپوستان قبیله ی ناواهو به حساب می آید. در بسیاری از فیلم های وسترن این منطقه دیده شده است.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
فرانسیسکو واسکس د کورونادو | در جستجوی گنج | مجله اتوماتیک پارسی گت

[…] ویدیو HD از سفر به سرزمین کابوی ها و سرخپوست ها؛ محو تماشا شوید. […]

25 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست