کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در واحه هواکاچینا در پرو | روستایی در قلب کویر

مکان های منحصر به فرد بسیاری در دنیا وجود دارد که موجب شگفتی جهانیان شده اند؛ یکی از آن ها مقصدی ست که برای سفر امروزمان برگزیده ایم، روستای هواکاچینا (Huacachina) در جنوب غربی کشور پرو.

این روستای زیبا در استان ایکا (Ica Province) قرار دارد و فاصله اش با شهر ایکا تنها پنج کیلومتر است. هواکاچینا در حقیقت یک واحه است و همین آن را بسیار جذاب می کند. واحه ها معمولا در پیرامون یک چشمه یا چاه پدید می آیند. ممکن است این مناطق مجموعه ای از یک چاه و چند درخت را شامل شوند یا مساحت شان بیشتر باشد و حتا به وسعت چند کیلومتر مربع برسند. بعضی واحه ها به محل سکونت انسان ها نیز تبدیل می شوند؛ همچون همین روستای هواکاچینا که می خواهیم به تماشای ویدیوی آن بنشینیم. هواکاچینا یک نمونه منحصر به فرد از واحه هاست که جلوه ای بسیار تماشایی دارد و سالانه افراد بی شماری را به سوی خود می کشاند. جالب آن که تعداد ساکنان این روستای زیبا تنها صد نفر است و دیگر افرادی که در این منطقه حضور دارند به دنبال دیدن منظره ای حیرت انگیز و انجام تفریحاتی همچون اسکی روی شن یا کویرنوردی راه هواکاچینا را پیش گرفته اند. در چند قدمی این روستای آباد، شن زاری به چشم می خورد که به محلی محبوب برای تفریح در کویر تبدیل شده است. 

همچنین بد نیست بدانید مردم محلی این منطقه، بر این باورند که آب دریاچه میان روستا، خاصیت درمانی دارد و با حمام در آن، می توان بیماری هایی چون روماتیسم، برونشیت، آسم و ... را درمان کرد.

 با کارناوال همراه شوید تا به این منطقه سفر کنیم و چشم انداز تماشایی اش را از نظر بگذرانیم. گشتی هم در اطراف روستا بزنیم و گردشگران را ببینیم که در شن زارها به تفریح مشغولند.


:Video Details

Produced By: Amazing Places on Our Planet

Music: Windpearl - I love you a bit - 1 - Another One

Photo Of Cover: Arthur Lemos

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست