کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | سفر به ایران در سال 2016

سفری خواهیم داشت به ایران و آن را در سال 2016 نظاره خواهیم کرد. به اقصی نقاط کشور زیبایمان به همراه گردشگرانی خارجی سفر سفر می کنیم. همراه با کارناوال باشید. در سال های اخیر به لطف بهبود یافتن روابط بین المللی و توجه مسئولین به بخش گردشگری شاهد رشد این صنعت در کشورمان ایران هستیم. از شمال همیشه سبز گرفته تا جنوب همیشه گرم می توانند مقاصد مناسبی برای تمامی گردشگران خارجی باشد. ولی هم وطن، وظیفه ی من و شما چیست؟ هریک از ما باید نقش پر رنگ در معرفی زیبایی های ایران و اهمیت آن به دیگر افراد از کشورهای مختلف داشته باشیم. تاریخی کهن و ارزشمند، طبیعت هایی بکر و شگفت انگیز، فرهنگ غنی و اصیل و ... همگی می توانند نشانی از ایران و ایرانی باشند. مطمئنا در سال های آتی به تعداد گردشگران خارجی افزوده خواهد شد و مسئولیت ما نیز سنگین تر. در حال حاضر می توانیم با مطالعه ی بیشتر درباره ی ایران به دانسته های خود بیافزاییم تا بتوانیم برای خارجی ها از ایران بگوییم و همینطور مسئولین نیز باید بسترهای این صنعت عظیم را بیشتر در کشور بگسترانند. تصور کنید افرادی از آن سر دنیا برای دیدن جاذبه های تاریخی و طبیعی کشورمان به ایران سفر می کنند و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن است که ایران پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یکی از قطب های صنعت گردشگری در جهان را دارد. در این ویدیو شاهد سفر دو جهانگرد هستیم که به ایران سفر کرده و دوربین به دست آن را به تصویر کشیده اند. از داخل شهر تهران تا بیابان های مرکزی را در کنار این دو جوان به نظاره خواهیم نشست و از دید دوربین آن ها به شکلی متفاوت شاهد ایران زیبا خواهیم بود. کارناوال برای شما شگفتی ها را پدید خواهد آورد پس با ما همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست