کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت آلبرتا | از مناطق زیبای کانادا

برای دور شدن از دغدغه ها و خستگی ها شما را با خود به مقصدی جذاب و ناب در قلب طبیعت می بریم. خودتان را آماده کنید چرا که می خواهیم راهی کوهستانی تماشایی شویم و از دیدن آبی آسمان و شکوه کوه ها لذت ببریم. راهی آلبرتا هستیم؛ استانی در کشور کانادا که طبیعت جادوگرش تا به حال بسیاری را مسحور خود کرده و نمایشی حیرت انگیز را به راه انداخته است. بسیاری از طبیعت گردان و کوهنوردان آلبرتا را به عنوان مقصدی خارق العاده و منحصر به فرد می دانند و از آن با عنوان زیباترین استان کانادا یاد می کنند. اگر شما هم دل تان می خواهد سری به این دیار بزنید و از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرید، با ما همراه باشید تا سفری کوتاه را تجربه کنید و دقایق پیش روی تان را به تماشای طبیعت بگذرانید. کارناوال را در این سفر همراهی کنید...

در ابتدا بر فراز کوه های سر به فلک کشیده به پرواز در می آییم؛ زمین لباس سرد و برفی خود را به تن کرده و شکوه خاصی را به نمایش گذاشته است. کمی بعد بر روی زمین قدم می گذاریم و از دیدن حیوانات غرق در لذت می شویم. در این سرزمین می توانید انتظار دیدن بوفالو، گوزن شمالی، گوسفند، خرگوش و سنجاب را داشته باشید و در مناطق کوهستانی هم ممکن است شانس دیدن خرس خاکستری و سیاه و سفید را پیدا کنید. البته در کنار دریاچه ها این پرندگان هستند که خودنمایی می کنند و دنیای بامزه شان را نشان تان می دهند. 

پس از مدتی غرق شعف می شویم و کودکانه به دویدن بر روی برف می پردازیم. سر خوردن روی برف ها با اسنوبرد دیگر تفریحی است که می توان در این حال و هوا آن را تجربه کرد. 

با کارناوال به آلبرتا سفر کنید و لحظاتی را در این دیار بگذرانید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست