کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به نیوزیلند | تماشای طبیعتی چشم نواز

سرزمینی آزاد در میان آب های اقیانوس آرام، کشوری که یکه و تنها در فواصل نسبتا دوری از بقیه کشور های کره زمین قرار گرفته و با زیبایی های خیره کننده اش امروز مقصد چشمان زیبایتان است. مقصد امروزمان نیوزیلند است تا تمام زیبایی های این کشور را به نمایش بگذاریم. به هیچ عنوان سفر مجازی امروزمان را از دست ندهید و با ما در این دقایق همراه شوید. با منظره ی شگفت انگیز حرکت خورشید در آسمان کنار ساحل محو تماشا می شویم، حرکتی که پس از اندکی منظره ی رویایی از غروب خورشید را به نمایش می گذارد و سایه ای نارنجی رنگ را بر روی دریا و آسمان پخش می کند. کوه های پوشیده شده از انواع گیاهان و طراوت و تازگی آن ها که با رودهایی خروشان و چشمه های آب گرم طبیعی کامل شده اند از جادوهای این منطقه است. به تماشای استخری طبیعی با آب گرم درست در کنار ویلایی تفریحی می نشینیم و نظاره گر آبشارهایی بلند زیبا از ارتفاعاتی چند کیلومتری می شویم. گل های رنگارنگ از سنبل و بنفشه تا قارچ هایی قرمز با خال های سفید، قله هایی پوشیده شده با برف و مزارع کشاورزی ارزشمندی که در هر گوشه و کنار این طبیعت دیده می شوند. کشتی سواری در آب های نیلگون، بانجی جامپینگ در دل طبیعت، ماهی گیری و دوچرخه سواری در راه های باریک کوهستانی هم تفریحات این دیارند که در ویدیو به تماشای آن ها می نشینیم. با حیوانات بومی این منطقه نظیر فک های دریایی، پنگوئن ها و حیوانات زیبای دیگری  هم ملاقات می کنیم و در آخر هم با ساکنان بومی نیوزیلند آشنا می شویم. به هیچ عنوان تماشای این طبیعت جادویی و زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست