کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت اورگن | گوشه ای از زیبایی های طبیعی آمریکا

زمانی که نام آمریکا به میان می آید، بیشتر خیابان های پرتردد، آسمان خراش ها و در کل، شهرهای صنعتی این کشور در ذهن تداعی می شوند. اما باید بدانید که آمریکا از حیث طبیعت و مناظر زیبا و بکر نیز حرف هایی برای گفتن دارد. به همین خاطر اورگن (Oregon) را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم که با زیبایی هایش هر کسی را مسحور خود می کند. این ایالت در غرب آمریکا قرار دارد و از سوی دیگر با اقیانوس آرام هم مرز است. هم جواری با اقیانوس آرام باعث شده تا این منطقه چشم اندازی تماشایی داشته باشد؛ قدم زدن در کنار خط ساحلی این ایالت، خاطره ای ست که به سادگی از ذهن نمی رود. از طرفی، اورگن جنگل ها و پارک های ملی متعددی را در خود جای داده است که زیبایی اش را دوچندان کرده اند؛ از جمله این فضاهای سبز می توان به پارک ملی کریتر لیک (Crater Lake National Park)، جنگل ملی مالهور (Malheur National Forest)، جنگل ملی ماونت هود (Mount Hood National Forest) و ... اشاره کرد. 

اورگن چنان از منظر مناطق طبیعی و درختان جنگلی غنی ست که از غول های صنعت مواد خام به شمار می رود. شاید برای تان جالب باشد که در سال 2012 تولید ناخالص این ایالت از تولید ناخالص کشور عراق نیز بیشتر بود؛ یعنی این ایالت به تنهایی می تواند با کشورهای جهان به رقابت برخیزد. همچنین شهر سیلم (Salem)، مرکز فرآوری میوه در این ایالت است. در این ناحیه، کشتزارهای متعددی وجود دارد و باغ میوه هایی چون آلو، گلابی، سیب و انگور نیز در آن بسیار زیاد هستند. همه این اطلاعات، به ما یادآور می شوند که در اورگن به دنبال آسمان خراش ها نباشیم و در عوض، به زیبایی های طبیعت چشم بدوزیم و هوایی تازه کنیم. 

به کمک ویدیوی امروز می توانید تمام جاذبه های دل انگیز این ایالت را از نظر بگذرانید؛ آبشارها، جنگل های سرسبز، سواحل رویایی و ... سفری دلپذیر برای تان رقم می زنند. کارناوال را در این سفر همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Michael Shainblum

"Music: James Everingham "Guardian

Photographer Of Cover: Kaitlyn McLachlan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست