کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به منطقه پاتاگونیا | گشتی در انتهای دنیا

از میان هزاران مقصد جذاب و دیدنی، منطقه ای در آمریکای جنوبی را انتخاب کرده ایم و می خواهیم به پاتاگونیا (Patagonia) برویم. روزمرگی ها و دغدغه های ریز و درشت را کنار بگذارید و برای دقایقی همراهمان شوید تا آرامش را در قلب طبیعت تجربه کنید. پاتاگونیا نام منطقه بزرگی است که قسمت های جنوبی آرژانتین و شیلی را در بر می گیرد و از غرب و جنوب به رشته کوه آند و از شرق به دشت های پست محدود می شود. در این منطقه جمعیت بسیار کمی زندگی می کنند و شاید به همین جهت است که لقب "انتهای دنیا" را به آن داده اند. همه چیز آماده است تا تجربه ای ناب را برای خود رقم بزنید؛ کافیست به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید و از لحظات پیش رو لذت ببرید. با کارناوال همراه باشید و این سفر مجازی را از دست ندهید...

این ویدیو کاری از شرکت تایم استُرم فیلم (Timestorm Film) است که تیم آن تلاش کرده گوشه ای از شگفتی های منطقه پاتاگونیا را در قاب تصویر بنشاند. قله های سر به فلک کشیده، دریاچه ها و یخچال های طبیعی تنها بخشی از جلوه های زیبای این منطقه را تشکیل می دهند و به شکل چندین پارک ملی، از آنها حفاظت می شود. آنچه در این ویدیو می بینید طی سفری 6 هفته ای از سانتیاگو (Santiago) پایتخت کشور شیلی تا پونتا آرناس (Punta Arenas) شهری در جنوب این کشور به ثبت رسیده و با ترکیب بیش از 100000 فریم به شکل یک ویدیوی تایم لپس درآمده است. 

در لحظات آغازینِ روز، خورشید را می بینیم که خودش را به بالای کوه ها می رساند و بساطش را در آسمان پهن می کند. لحظاتی بعد رقص ابرها در آسمان را خواهیم دید و بعد از آن صلابت و شکوه کوهستان را از نمایی نزدیکتر به نظاره می نشینیم. در نهایت نوبت به شب و ستاره بارانش می رسد که هنر نمایی کند و نمایشی بی نظیر در آسمان به راه بیندازد.

برای لمس همه این زیبایی ها دقایقی را به تماشای این ویدیو اختصاص دهید و کارناوال را در این سفر همراهی کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست