کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت آمریکا | سفر به ایالت های یوتا و کالیفرنیا

از دیرباز، طبیعت گردی یکی از بهترین تفریحات بشر بوده و دریچه ای برای دوستی او با محیط اطراف به شمار می رفته است. انسان ها کوله بار راه را می بستند و برای مدت های مدید دیار خود را ترک می گفتند تا به دامان طبیعت بروند و به کشف ناشناخته ها بپردازند. امروزه نیز تماشای طبیعت و گشت و گذار در آن از رویاهای بسیاری از ما به شمار می رود، اما کمبود وقت و دغدغه های زندگی مدرن گاه، دست و پای مان را می بندند و اجازه نمی دهند آرزوهای مان را دنبال کنیم و دنیای اطراف مان را بهتر بشناسیم. در این زمان است که ویدیوهای دیدنی از سراسر دنیا می توانند ما را به خواسته مان برسانند و جلوه ای از آن چه همیشه آرزویش را داشتیم را پیش روی مان قرار دهند.

امروز نیز کارناوال با یکی از ویدیوهای تماشایی اش از یک گوشه دنیا در کنارتان است تا باری دیگر بهترین های این کره خاکی را با شما به اشتراک بگذارد. به نواحی غربی آمریکا می رویم و در این منطقه، دو ایالت یوتا (Utah) و کالیفرنیا (California) را برای گشت و گذار بر می گزینیم. هردوی این دو ایالت، در غرب کشور هستند اما با یکدیگر مرزی ندارند و نوادا (Nevada) میان شان قرار گرفته است. یوتا دریاچه ها و فضای سبز زیادی را در خود جای داده است. کالیفرنیا هم با قرار گرفتن در کرانه اقیانوس آرام، از مناظر ساحلی بی شماری برخوردار است و از حیث نواحی سرسبز نیز، حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما باید این را بدانید که با وجود تمامی این جلوه های زیبا، ما در سفرمان به دنبال نواحی خشک و صحرایی این دو ایالت می رویم و می خواهیم طبیعت خشن این مناطق را به تماشا بنشینیم. شمایل صخره ها را می بینیم و زیبایی های مناطق صحرایی را از نظر می گذرانیم. شاید در ابتدا این سفر به نظرتان کسل کننده بیاید، اما کمی صبور باشید و این ویدیو را از دست ندهید؛ تصاویر حیرت انگیزی چشم انتظارتان هستند. 


:Video Details

produced By: Michael Shainblum

Web: http://www.shainblumphoto.com

Music: Progress - James Everingham

Photographer oF Cover: Mitch Seaver

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست