کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | سفر به زاگرب

در خیابان های شهر قدم می زنیم و به خانه هایی که سال ها استوار مانده اند نگاه می کنیم. این جا قلب تپنده ی کرواسی است و قرار است جانی تازه به چشمان ما بدهد. همراه با کارناوال باشید. بیشتر که در خیابان و کوچه های شهر زاگرب که به عنوان پایتخت کشور کرواسی شناخته می شود قدم می زنیم حقیتی برای ما روشن می شود و آن است که در شهری تاریخی و زیبا در حال حرکت هستیم. خانه ها و ساختمان هایی را می بینیم که از چند صد سال پیش بدون تغییر و فقط با بازسازی جزئی هنوز پایدار مانده اند و با سقف های نارنجی و قرمز رنگشان توجه هر گردشگری را به سوی خود جلب می کنند. ما نیز زمانی که در کنار آن ها قدم می زنیم و عبور می کنیم تصاویری از درختان در فصل پاییز به ذهنمان خطور می کند و این به دلیل رنگ خاص سقف خانه های شهر زاگرب می باشد. همیشه تصور ما از شهرها شلوغی و آلودگی بوده و هست ولی در این جا به دلیل تردد کم اتومبیل و وجود حمل و نقل عمومی و مهمتر از همه جمعیت کم دیگر خبری از آلودگی هوا و ترافیک و شلوغی نیست و همه در کنار هم از زندگی آرام لذت می برند. به آسمان که نگاه می کنیم جز رنگ آبی و درخشان آن هیچ نمی بینیم و این حسی متفاوت را به ما القا می کند. در این ویدیو سفری دلنشین و متفاوت به شهر زاگرب در کشور کرواسی خواهیم داشت و با شهر، مردم، سبک زندگی و فرهنگ آن ها آشنا خواهیم شد. در نگاه اول شاید با خود بگویید که زاگرب هیچ جذابیتی نخواهد داشت ولی زمانی که وارد شهر می شویم مطمئن باشید به قدری زیبایی وجود دارد که محو تماشا خواهید شد. با ما همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
معنی کلمه

با تشکر از مطلب خوبتون

13 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست