کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به اعماق دریای سرخ و تماشای شگفتی ها

به همراه ویدیویی فوق العاده امروز مهمان چشمانتان هستیم. با غواصانی ماهر و زبر دست به اعماق دریای سرخ شیرجه می زنیم تا شگفتی ها را برایتان به نمایش بگذاریم. از زیبایی های اعماق این دریا هرچه بگوییم کم است؛ از ماهی های رنگارنگ و زیبای این دریا گرفته تا انواع گیاهان کوچک و بزرگی که در اعماق این دریای مرجانی روییده اند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با باری دیگر با ما همراه شوید. پس از پرش از قایقی در آب، به اعماق این آب های نیلگون راهی می شویم. حرکت جالب ماهی های رنگارنگ که به صورت آنی تغییر مسیر می دهند یکی از جالب ترین صحنه های این ویدیو است. این حرکات همانند رقص دسته جمعی ماهی های این دریاست که در کنار بزرگترین دیواره ی مرجانی اش شکل گرفته. سپس عظمتی منحصر بفرد وارد صحنه ی نمایش می شود. ما با گروهی از کوسه های سر چکشی مواجه می شویم. زیبایی عجیب این موجودات دسته کمی از زیبایی این ماهی های رنگارنگ ندارد. همین ظاهر خاص و بامزه خود یکی از زیباترین صحنه های طبیعت پیرامونمان است. در این دریا ماهی های هم خانواده در کنار هم و با احتیاط زیاد حرکت می کنند. ملاقات با سفره ماهی، لاکپشت دریایی و مار ماهی عظیم و الثه ای هم گوشه از ویدیو امروزمان است. برخی از ماهی های دیگر این دریا هم ظاهری عجیب دارند به طوری که تشخیص آن ها از گیاهان کف دریا کاری دشوار است. دلقک ماهی و هزاران ماهی متنوع دیگر هم در این ویدیو  منتظر ملاقات با شما هستند پس اگر به تماشای شگفتی های دنیای زیر آب علاقمندید به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید. باری دیگر با کارناوال همراه شوید و از شگفتی خلقت موجودات دریایی و عجیب و منحصر بفرد لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نیلوفر

خیلی عالی بود مرسی از این کلیپ

09 اسفند 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست