کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از حرکات نمایشی با دوچرخه در شهر

شهر آماده شده تا شاهد هنرنمایی باشد که قرار است دوچرخه سواری جوان انجام دهد. هیجان را میتوان حس کرد و با تمام وجود آن را لمس کرد. همراه با کارناوال باشید. در سطح شهر دیگر خبری از ازدحام مردم و شلوغی و ترافیک نیست، همه آماده شده اند تا شاهد رویدادی هیجان انگیز باشند. دوچرخه سواری جوان قرار است در سطح شهر و خیابان ها حرکات نمایشی انجام دهد. شاید در نظر من و شما خطرناک باشد ولی او از کاری که انجام می دهد لذت می برد. هیجان در کنار این حرکات زیبا باعث می شود تا ما نیز با این دوچرخه سوار همراه شویم و همسو. دیگر زمان آن رسیده تا کمی درباره ی دوچرخه سواری در شهر که سبکی آزاد دارد صحبت کنیم. چند سالی می شود که بسیاری از دوچرخه سواران وارد این سبک شده اند و حرکات نمایشی زیادی را ابداع کرده اند. از ویژگی های این نوع دوچرخه سواری می توان به خطر و هیجان بالای آن اشاره کرد. جالب است که بدانید اگر محیطی که این دوچرخه سواران در آن فعالیت می کنند خلوت تر باشد و دارای سازه های سنگی و فلزی بیشتری باشد حرکات بهتر و بیشتری را می توانند انجام دهند. منظور از سازه ها پله ها، سکو ها، میله های از پیش ساخته شده و ... می باشد. در این ویدیو خبری از حس آرامش نیست بلکه شما با تماشای آن حیرت زده خواهید شد و لذتی سرشار از هیجان در بند بند وجود شما رخنه خواهد کرد. همه ی ما دوچرخه سواری را ممکن استد آموخته باشیم ولی هیچ کدام به اندازه ی این جوان علاقه مند به دوچرخه و دوچرخه سواری نمی توانیم چنین حرکات نمایشی را انجام دهیم. پس بیایید در کنار هم از این ویدیو شگفت انگیز لذت ببریم و به تماشای هنرنمایی های این دوچرخه سوار بنشینیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست