کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | سفر به زیبایی های کشمیر در هندوستان

به طبیعت کشمیر سفر می کنیم و از زیبایی های آن لذت می بریم. این جا خبری از جنگ و خشونت نیست و صلح همه جا موج می زند. با کارناوال همراه باشید. به سرزمینی قدم می گذاریم که طبیعت و کوهستان هایش حسی سرشار از آرامش را برایمان به ارمغان می آورند. در پیچ و خم جاده ها دره ها را می توان دید که عمقی دارند به درازای تاریخ و سالیان سال است که در میان کش و قوس کوهستان آرام مانند مارهایی غول پیکر قرار گرفته اند. آسمان آبی رنگ را می توان دید که خانه ی ابرهای سپید رنگ است و با نگاه کردن به آن می توان دنیایی پاک را متصور شد. کمی که به ارتفاعات نزدیک تر می شویم با روستاهایی مواجه می شویم که مردمی خونگرم و مهربان ساکن آن ها هستند و با آغوشی باز به ما خوش آمد می گویند. باید در هر یک از این روستاها گشتی زد تا متوجه شد هرکدام می توانند جذابیت های زیادی را در دل خود جای دهند. بار دیگر که وارد مسیر می شویم و به سمت قله ی کوه حرکت می کنیم در اطراف برف ها را می بینیم. این جا کشمیر است، سرزمینی که گذشته ی پر فراز و نشیبی داشته ولی امروزه آرام به زندگی خود ادامه می دهد. در این ویدیو سفری خواهیم داشت به کشمیر و از دره ها و شهر لداخ دیدن خواهیم کرد. در مسیر شاهد مناظر زیبا و شگفت انگیزی خواهیم بود که ما را محو تماشای خود خواهند کرد. کشمیر سرزمینی در شمال غربی هند به حساب می آید که بخش های مختلف آن توسط سه کشور هند، پاکستان و چین اداره می شود. در این سرزمین مردمانی را با ادیان مختلف می توان دید که در کنار هم زندگی می کنند. مانند مسلمانان، هندوها و بودایی ها. طبیعت کشمیر همیشه زیبا بوده و هست و مناظر کوهستانی فوق العاده ای دارد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
حسام

خواهش میکنم فیلمهای اماتور مثل این رو نگذارید.حیفه این سایته

26 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست