کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به جاذبه های همدان

همدان را از نزدیک دیده ای؟ شهری که عمری دارد به درازای تاریخ ایران. در این شهر قدم می زنیم و در تاریخ آن غرق می شویم و لذت می بریم. همراه با کارناوال باشید. به شهری سفر می کنیم که از دیرباز مورد توجه حکومت های زیادی قرار گرفته و بارها به عنوان پایتخت انتخاب شده است. نام هگمتانه ی تاریخی را شنیده اید؟ هگمتانه همین همدان امروزی بوده که مادها آن را به عنوان پایتخت خود انتخاب کردند. هنوز که در خیابان های این شهر قدم میزنی گویی برگی از تاریخ را ورق می زنی و برایت از سرگذشتش می گوید، جنگ هایی که برای فتح، شادی هایی که برای پیروزی صورت گرفته است. مدان به دلیل این که مهد تمدن ها و همینطور پایتخت بسیاری از حکومت های ایرانی بوده است دارای جاذبه های تاریخی زیادی می باشد. مردمان این دیار به خوبی می دانند که شهرشان به چه اندازه مهم است و همیشه سعی کرده اند تا جزئی از آن باقی بمانند. از اماکن تاریخی و فوق العاده ی همدان می توان به آرامگاه بابا طاهر، شیر سنگی، آرامگاه بوعلی سینا، برج قربان، گنج نامه و ... اشاره کرد. جای دارد کمی درباره ی نام همدان نیز سخن بگوییم. در طول تاریخ نام های زیادی را به این شهر نسبت داده اند مانند هگمتانه، اکباتان، امدانه، آمادای و آنادا. همدان پیش از ورود آریایی ها به ایران نیز وجود داشته و مردمانی در آن زندگی می کردند. در این ویدیو از اماکن تاریخی این شهر دیدن خواهیم کرد و ما نیز مانند مردمان همدان جزئی از تاریخ و سرگذشت آن می شویم. بعد از تماشای این ویدیوی زیبا می توان گفت که به همدان سفر کرده ایم و از زیبایی های آن لذت برده ایم. کارناوال به شما مطالعه ی مطلب غار علیصدر همدان را نیز پیشنهاد می کند تا با یکی از مشهورترین و زیباترین جاذبه های طبیعی شهر همدان نیز آشنا شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ستاره

ممنون

11 آذر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست