خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به روستای تاریخی میمند در کرمان

به روستایی تاریخی به نام میمند سفر خواهیم کرد و سرگذشت آن را لمس می کنیم. مردمانی را می بینیم که بعد از گذشت سال ها هنوز در این روستا زندگی می کنند. همراه با کارناوال باشید. به روستایی صخره ای قدم می گذاریم که در دهستان میمند، شهرستان شهر بابک و استان کرمان قرار گرفته است. خانه هایی را می بینیم که در صخره هایی سخت ساخته شده اند و روزگاری خانه ی ساکنان این روستا بوده است. هنوز هم می توان افرادی را یافت که در میمند زندگی می کنند. در میان راهروها ی سنگی که قدم می زنید حسی عجیب به شما القا می شود که ترکیبی است از حیرت و ناراحتی. هنوز می توان صدای بازی کودکان، صدای صحبت بزرگترها و حتی سوختن آتش را شنید ولی دیگر هیچ یک از این ها وجود خارجی ندارد. این روستا تبدیل به یک مکان تاریخی و مناسب برای گردشگران شده است. شاید بتوان گفت که سرگذشت تمام روستاها این گونه رقم خواهد خورد. به خانه ها که وارد می شوید هنوز حس آرامش را می توان یافت، این حس را باید مدیون روحیه و سرشت مردمان نیک روستایی دانست. همه ی ما به خوبی از اهمیت روستاهای کشورمان ایران آگاه هستیم و این را نیز به خوبی می دانیم که اگر وضعیت بدین گونه پیش برود دیگر نمی توان روستایی را در چندین سال آینده یافت. تصور از بین رفتن روستاها به خودی خود دردناک است چه برسد به واقعیت بدل شدن آن. روستای تاریخی میمند تاریخی بین 8 تا 12 هزار سال دارد و همین موضوع باعث شده تا تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری ایران و همینطور کرمان شود. این روستا را می توان از اولین سکونتگاه ها در ایران دانست که انسان ها در دل کوه آن را بوجود آورده اند. در این ویدیو سفری خواهیم داشت به این روستا و از داخل و خارج آن دیدن خواهیم کرد. همراه با ما باشید.  

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست