کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کرالا | زیبایی منحصر بفرد کشور هند

با مناظری زیبا و مملو از تازگی به سویتان آمده ایم تا شما را با منطقه ای زیبا از کشوری در نزدیکی سرزمین خودمان آشنا کنیم. مقصد امروزمان یکی از ایالات کشور هند به نام کرالا (Kerala) است. کرالا ناحیه ای که در جنوب کشور هند و نزدیک ساحل مالابار قرار گرفته و از طبیعت و مناظری منحصر بفرد تشکیل شده. با ما در سفر به این منطقه همراه شوید و از دیدن مناظر زیبای پیش رو لذت ببرید. پوشیده از آب درست در کنار نخل هایی بلند و منطقه ای سرسبز؛ اشتباه نکنید اینجا ونیز نیست. اینجا مکانی بی نظیر در قاره ی آسیاست که توجه همگان را به سوی خود جلب نموده. تنها وسایل حمل و نقل در این مکان قایق های بزرگ و کوچکند و مردمانی مالایایی زبان در این منطقه زندگی می کنند. زیبایی هایی که در این ناحیه قرار گرفته با کلمات توصیف نمی شوند. سوار بر قایقی راهی آب می شویم تا مشاهده کنیم آن چه را که باید در میان این درختان زیبا کشف کرد. مه و هوایی مرطوب و درختان زیبا در انواع مختلف اطرافمان را محاصره کرده اند و پس از مدتی با منظره ای بی نظیر شگفت زده خواهیم شد. آسمان کرالا در هنگام غروب خورشید جلوه ای از رنگ های متفاوت پیدا می کند، رنگ هایی مانند صورتی و بنفش در طیف گسترده ای سراسر آسمان را فرا می گیرند و منظره ای باور نکردنی در این پهنه پدید می آورند. درست در این لحظه و زمانی که به منظره ی آسمانی رنگارنگ و انعکاس همان رنگ ها بر روی تمامی سطح آب در کنار درختان نخل بلند نگاه می کنید مطمئنا دلتان می خواهد به جای افراد درون قایقی کوچک و شناور آنجا قرار گیرید تا از نزدیک چنین فضایی را لمس کنید. خانه هایی با طراحی اصیل هندی و در رنگ های مختلف هم در کنار این ساحل و فضای سبز قرار گرفته اند و فضای محله را سنتی تر کرده اند. مرغان ماهی خوار و پرنده های مختلف دیگری نیز ما را در هنگام گشت و گزار قدم به قدم همراهی می کنند و لحظه به لحظه این سفر را خاطره انگیز تر می سازند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا از کرالا را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست