کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جشنواره گل های لاله | بزرگترین فستیوال واشینگتن

رنگ ها و نقش های طبیعت همگی آمیخته ای از لطیف ترین احساسات اند که به روح و جانمان گرما می بخشند. امروز می خواهیم غرق در رنگ های ناب طبیعت شویم و دشتی پر از گل های لاله را از نظر بگذرانیم. به ایالت واشینگتن آمریکا می رویم تا در منطقه اسکاجیت ولی (Skagit Valley) به جشنواره ای تماشایی و رنگارنگ سر بزنیم؛ جایی که لاله های چشم نواز، دلبری می کنند و هر نگاهی را به خود خیره می سازند. با ما به یک جشنواره ی شگفت انگیز بهاری بیایید و در کارناوال به تماشای نمایشی حیرت انگیز از لاله ها بنشینید...

جشنواره ی لاله اسکاجیت ولی (Skagit Valley Tulip Festival) اتفاق بی نظیری است که در شمال غربی اقیانوس آرام رخ می دهد و از یکم تا سی ام ماه آوریل گردشگران را از فواصل دور و نزدیک به دیدن گل های زیبا فرا می خواند. جالب است بدانید که قدمت این جشنواره به بیش از 30 سال می رسد و برگزارکنندگان، آن را بزرگترین جشنواره در واشینگتن می دانند. طبق آمار، بازدیدکنندگان این جشنواره از 50 ایالت آمریکایی و 93 کشور دیگر جهان راهی این منطقه می شوند تا شکوفا شدن میلیون ها لاله را تماشا کنند و تصاویری دیدنی ثبت نمایند.

 زمین ها در سراسر اسکاجیت ولی میزبان گل های لاله می شوند و گویی فرشی از گل های رنگین در همه چا پهن می گردد. در میان این گل ها قدم می زنیم و غرق در دنیای لطیف و زیبای آن ها می شویم. این تنها لاله ها نیستند که پیش چشمتان دلبری می کنند؛ نرگس و سنبل ها نیز در این میان فرصت خودنمایی یافته اند و رنگی تازه به گردش امروزمان می دهند.

با کارناوال همراه باشید تا گشت و گذاری فراموش نشدنی را تجربه کنید و از دیدن گوشه ای از شگفتی طبیعت لذت ببرید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست