ویدیو HD

جشنواره گل های لاله | بزرگترین فستیوال واشینگتن

رنگ ها و نقش های طبیعت همگی آمیخته ای از لطیف ترین احساسات اند که به روح و جانمان گرما می بخشند. امروز می خواهیم غرق در رنگ های ناب طبیعت شویم و دشتی پر از گل های لاله را از نظر بگذرانیم. به ایالت واشینگتن آمریکا می رویم تا در منطقه اسکاجیت ولی (Skagit Valley) به جشنواره ای تماشایی و رنگارنگ سر بزنیم؛ جایی که لاله های چشم نواز، دلبری می کنند و هر نگاهی را به خود خیره می سازند. با ما به یک جشنواره ی شگفت انگیز بهاری بیایید و در کارناوال به تماشای نمایشی حیرت انگیز از لاله ها بنشینید...

جشنواره ی لاله اسکاجیت ولی (Skagit Valley Tulip Festival) اتفاق بی نظیری است که در شمال غربی اقیانوس آرام رخ می دهد و از یکم تا سی ام ماه آوریل گردشگران را از فواصل دور و نزدیک به دیدن گل های زیبا فرا می خواند. جالب است بدانید که قدمت این جشنواره به بیش از 30 سال می رسد و برگزارکنندگان، آن را بزرگترین جشنواره در واشینگتن می دانند. طبق آمار، بازدیدکنندگان این جشنواره از 50 ایالت آمریکایی و 93 کشور دیگر جهان راهی این منطقه می شوند تا شکوفا شدن میلیون ها لاله را تماشا کنند و تصاویری دیدنی ثبت نمایند.

 زمین ها در سراسر اسکاجیت ولی میزبان گل های لاله می شوند و گویی فرشی از گل های رنگین در همه چا پهن می گردد. در میان این گل ها قدم می زنیم و غرق در دنیای لطیف و زیبای آن ها می شویم. این تنها لاله ها نیستند که پیش چشمتان دلبری می کنند؛ نرگس و سنبل ها نیز در این میان فرصت خودنمایی یافته اند و رنگی تازه به گردش امروزمان می دهند.

با کارناوال همراه باشید تا گشت و گذاری فراموش نشدنی را تجربه کنید و از دیدن گوشه ای از شگفتی طبیعت لذت ببرید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET