کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از جنوبگان | سفری آرامش بخش به قطب جنوب

چند دقیقه تان را به کارناوال قرض بدهید تا با دیدن ویدیویی از جنوبگان سرشار از آرامش شوید. دستان تان را به ما بدهید تا برای لحظاتی تمام دغدغه های روزمره فراموش کنید و به دنیایی متفاوت پا بگذارید. با هم به قاره جنوبگان در قطب جنوب می رویم و زیبایی هایش را از زاویه ای دیگر به تماشا می نشینیم، گویی شعری مصور را مرور می کنیم. این ویدیوی چشمنواز حاصل زحمات هنرمندی به نام کالی یونگ (Kalle Ljung) است که در سفری جذاب و متفاوت، پا به پای پدرش به جنوبگان سفر کرد. داستان یونگ را از زبان خودش می خوانیم:

هفدهم ماه می سال 2014 میلادی بود که پدر 73 ساله سفری که همیشه آرزویش را داشت، آغاز کرد. او سوار بر کشتی خودش، از بندر والویکن (Valleviken) در سوئد راه افتاد و قصد داشت که سه سال آینده را به جهانگردی بپردازد. هشت ماه بعد من و پدرم سفر به سمت جنوبگان را شروع کردیم، ابتدا از آرژانتین به شیلی رفتیم، سپس خودمان را به آفریقای جنوبی رساندیم و بعد راه مان را به سوی جنوبگان ادامه دادیم. من و پدرم شانزده روز را در این قاره سفید و برفی گذراندیم و شاهد مناظر بسیار باشکوهی بودیم که نمونه اش را در نقطه دیگری از کره زمین ندیده بودیم. علاوه بر این ساکنان این قاره با آغوش باز از ما استقبال کردند و با مهمان نوازی، به سفرمان رنگ دیگری افزودند. در کنار تمام این ها، دیدن حیوانات خاص این قاره ما را بی حد هیجان زده کرده بود. وال های اقیانوسی که با فراغ بال در آب شنا می کردند و دیدن پنگوئن ها و غیره و غیره که لحظه به لحظه به خاطرات مان اضافه می شدند. در نهایت ما 20 ژانویه 2015 در اسکله آرژانتین کناره گرفتیم و از این سفر طولانی، با کوله باری از خاطرات برگشتیم.

اگر برای دیدن جنوبگان کنجکاوید، در تماشای این ویدیو با ما سهیم شوید.


:Video Details

Filming and Edit: Kalle Ljung

Music: Music Bed

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.