کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفری متفاوت به ایسلند

در ایسلند که قدم می زنید هوا سرد است و باد می وزد ولی همه چی زیباست. یخ ها را می بینیم که بر روی آب های دریا و شن های ساحل آرام گرفته اند. همراه با کارناوال باشید. سفری حیرت انگیز و سرشار از لذت به ایسلند، شمالی ترین کشور اروپا خواهیم داشت که جزیره ای است در شمال اقیانوس اطلس و دارای جغرافیا و شرایط آب و هوایی منحصر به فردی می باشد. بزرگترین شهر و پایتخت آن ریکیاویک نام دارد و حدود 320 هزار نفر در این سرزمین زندگی می کنند. در تاریخ 1 سپتامبر سال 1918 بود که ایسلند از کشور دانمارک جدا شد و تبدیل به جمهوری ایسلند شد. این کشور تا قرن بیستم یکی از فقیرترین ها در دنیا به حساب می آمد ولی بعد از جنگ جهانی دوم صنعت ماهیگیری خود را صنعتی کرد و با کمک دیگر کشورها تبدیل به یکی از مرفه ترین کشورهای جهان شد. اقتصاد و بازار در این کشور آزاد است. وسعت ایسلند ۱۰۲٫۸۱۹ کیلومتر مربع می باشد و به عنوان دومین جزیره ی بزرگ اروپا شناخته می شود. جالب است است که بدانید این سرزمین منطقه ای آتشفشانی به حساب می آید و به همین دلیل می توان در آن چشمه های آب گرم زیادی را یافت و همچنین سطح جزیره پوششی از جنس یخ و خاکسترهای آتشفشانی است. شاید همین موضوع زیبایی های ایسلند را دو چندان کرده. حدود 1800 دریاچه ی کوچک و یزرگ در ایسلند واقع شده که هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشند و در نوع خود منحصر به فرد هستند. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت ایسلند و سپس سوار بر قایق بر روی آب ها حرکت خواهیم کرد. در این میان موسیقی دلنشینی گوش های شما را نوازش خواهد کرد و ترکیبی از آرامش و زیبایی در وجود شما رخنه می کند.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست