خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفری رویایی به ایالت های جنوبی آمریکا

به اطراف که می نگری حیرت زده می شوی و چشمانت جز زیبایی هیچ نمی بیند. بالای سرت آسمانی به رنگ آبی با ابرهایی سفید قرار گرفته، این جا سرزمین های جنوبی است. همراه با کارناوال باشید. سرزمین های جنوبی کشور ایالات متحده ی آمریکا به دلیل نوع شرایط آب و هوایی و جغرافیایی دارای پوشش گیاهی کمتری می باشد و هوایی گرم و خشک دارد. البته این موضوع به هیچ عنوان از زیبایی های این مناطق کم نکرده و هنوز در اوج زیبایی از منظر انسان قرار گرفته است. به عنوان مثال بسیاری از پارک های ملی در همین سرزمین ها واقع شده اند و گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کنند. از چند هزار سال پیش سرخپوستان بومی در همین سرزمین های جنوبی زندگی می کردند و با ورود اروپایی ها و یا همان سفید پوستان از زمین های خود رانده شدند و به سمت غربی ترین نقاط رانده شدند. این اتفاق برای مردمی که هزاران سال در یک جا زندگی کرده اند سخت است و دردناک. مردمان بومی رانده شدند و زمین هایشان را گرفتند ولی امروزه می توان دید که به همین مناطق برگشته اند و به زندگی خود ادامه می دهند. در این ویدیو سعی شده تا زیبایی های سرزمین های جنوبی به تصویر کشیده شود. شاید اولین چیزی که به ذهنتان برسد دشت هایی خشک و لم یزرع باشد ولی جالب است که بدانید در همین مناطق گاهی برف نیز می بارد و کوه های سفید پوش می شوند. آسمان شب سرزمین جنوبی نیز بسیار دیدنی محسوب می شود و بسیاری فقط برای لذت بردن از همین ویژگی به بیابان ها می آیند و شب خود را می گذرانند. برخی نیز به عکاسی می پردازند. با تماشای این ویدیو حس می کنید وارد این مناطق شده اید و گویی در حال سفر کردن و لذت بردن از زیبایی ها هستید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست