کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از فصل پاییز طلایی رنگ

به هرسو که نگاه می کنی برگ هایی به رنگ زرد و نارنجی را می بینی که تو را احاطه کرده اند. درختان برگ ها را بر روی شاخه های خود نمی بینند، فصل پاییز فرا رسیده. همراه با کارناوال باشید. فصل زیبای پاییز که از راه می رسد همه چیز به شکل عجیبی تغییر می کند. درختان سبز نیستند ولی مانند همیشه شگفت انگیز به نظر می رسند. هوا کمی سرد شده و طبیعت خود را برای رسیدن فصل زمستان و به خواب رفتن آماده می کنند. برگ های سبز به رنگ زرد و نارنجی در آمده اند و زمین اطراف را به فرشی از رنگ خود در آورده اند. بر روی آن ها که قدم می گذاری صدای دلنشین و همیشگی خرد شدنشان گوش هایت را نوازش می کنند و خبر از رسیدن فصلی سرد می دهند. پاییز فص رنگ هاست، تابلویی زیبا و هزار رنگ است از چهره ی بی نظیر طبیعت. این فصل آغاز شعری بر صفحه ی فصول است. در این ویدیو شاهد زیبایی های فصل پاییز هستیم که در نگاه همه ی ما آشناست. هر سال و با تغییر فصل همه چیز به نوعی عوض می شود و بیشترین تغییر متوجه طبیعت خواهد شد. به پاییز خزان نیز می گویند و به دلیل اهمیت این فصل در اشعار بسیاری از شاعران ایرانی می توان ردپایی از پاییز دید که گوش شنونده را با خود همراه می کند. در این فصل درختان لباس از جنس برگ خود را از تن در می آورند و برای خوابی چند ماهه آماده می شوند. در اصل فقط خواب هستند ولی زمانی که به آن ها نگاه می کنید این گونه به نظر می رسد که خشک شده اند و جانی ندارند. موسیقی دلنشین و فوق العاده ای که بر روی این ویدیو قرار گرفته به شما کمک می کند تا آرامش این فصل را با تمام وجود حس کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست