ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD ایران

ایران سرزمین من و تو است و پر است از زیبایی و شگفتی. از شمال سرسبز گرفته تا جنوبی گرم و مهربان. همرا با کارناوال باشید در این سفر که بوی وطن می دهد. در این ویدیو شاهد زیبایی های کشورمان ایران هستیم و سرتاسر این سرزمین را خواهیم دید. از شمال گرفته تا جنوب، از شرق گرفته تا غرب. همه ی ما به خوبی می دانیم که ایران از لحاظ تاریخی و فرهنگی کشوری غنی است و به لطف مردمان خوب آن هنوز از این حیث سربلند در بالای قله قرار گرفته است. شاید در طول تاریخ پر فراز و نشیبی که ایران پشت سر گذاشته اتفاق هایی بد و گاه ویران کننده رخ داده باشد ولی ایران و ایرانی این را می داند که هیچگاه نمی توان فرهنگ و روح یک ملت را از بین برد و یا دچار تغییر کرد. ایرانیان هر کجا در این کره ی خاکی باشند خود را از این مرز و بوم می دانند و دل هایشان با سرزمین ایران گره خورده است. سرزمین ما به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد مورد توجه دیگر کشورها بوده و هست و این را می توان نعمتی دانست که باید از آن بهترین استفاده را برد. از نظر گردشگری نیز دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی هست و به لطف پیشرفت هایی که شاهد آن هستیم روز به روز در این صنعت به جلو حرکت می کنیم. در کارناوال می توانید با مراجعه به بخش ایرانگردی با جاذبه های ایران آشنا شوید و از مطالعه ی آن ها لذت ببرید. در این ویدیو زیبایی های طبیعی و تاریخی ایران به تصویر کشیده شده و با موسیقی زیبایی که هر از گاهی می شنویم لذت تماشا چندین برابر می شود. با مشاهده ی این فیلم به زیبایی کشور ایران پی خواهیم برد و متوجه می شویم که ایران همیشه شگفت انگیز بوده، هست و خواهد بود. قسمت دوم را از طریق این لینک مشاهده کنید و محو تماشا شوید.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امیر

عععععععععععاااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللیییییییییییییییی در خلاصه حساس بود

19 آذر 1395

www.petroparsian.ir

خیلی خیلی زیبا بود احساس غرور به آذم دست میده . ممنون از ویدیوهای خوبتون . لطفا قسمت دومشم بزارید زودتر و خبر بدید ممنون

24 مهر 1395

زهرا7

عالییییی

22 شهریور 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET