ویدیو HD

ویدیویی از کشور جامائیکا

همراه با کارناوال باشید تا ویدیویی از کشور جامائیکا را به تماشا بنشینید و کمی با این کشور زیبای آمریکای شمالی آشنا شوید. این سرزمین تماشایی، جزیره‌ای‌ست در دریای کارائیب  که از طبیعتی چشم‌نواز برخوردار است. بیشتر گردشگرانی هم که راهی این کشور می‌شوند، در طبیعت جامائیکا به دنبال جاذبه‌های این کشور می‌گردند؛ آبشارها، رودخانه‌ها، سواحل و ... همه از دیدنی های جامائیکا هستند و سهم بزرگی را در جذب گردشگران به این سرزمین تماشایی دارند. در ادامه، چندی از این جاذبه‌ها را برای‌تان نام می‌بریم تا در کنار تماشای ویدیو، زیبایی‌های جامائیکا را نیز بهتر بشناسید. 

آبشار دانز ریوز | Dunn's River Falls: این آبشار در نزدیکی شهر اچو ریوس (Ocho Rios) قرار دارد و از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری حوزه دریای کارائیب به حساب می‌آید که سالانه هزاران گردشگر را به سوی خود جذب می‌کند. این آبشار 55 متر ارتفاع دارد و 180 متر درازای آن است. 

رودخانه مارتا بری | Martha Brae River: این رودخانه در نواحی شمالی-مرکزی کشور جامائیکا واقع شده است و در جوار روستایی به همین نام قرار دارد. در این رودخانه علاوه بر تماشای چشم‌انداز تماشایی، فرصت رفتینگ با قایق‌های محلی هم برای گردشگران مهیاست. قایق‌هایی که با چوب بامبو ساخته شده‌اند و گردشی خاطره‌انگیز برای مسافران رقم می‌زنند. 

پارک ملی کوه‌های بلو و جان کرو | Blue and John Crow Mountains National Park: این پارک ملی وسیع، حدود 4.5 درصد از کشور جامائیکا را می‌پوشاند و به ویژه برای تنوع زیستی بالایش، مورد توجه قرار دارد. این پارک ملی از سال 2015 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و این موضوع، طبیعت غنی و اهمیت بالای این خطه را برای سرزمین جامائیکا به نمایش می‌گذارد. 

شهر پورت آنتونیو | Port Antonio: این شهر زیبا، در میان کوه‌ها و سواحل کارائیب احاطه شده است و یکی از شهرهای آرام جامائیکا به حساب می‌آید که کمتر در معرض رفت و آمد گردشگران قرار دارد و به همین خاطر می‌توان مقصد سفر جذابی باشد. در این شهر تفریحاتی مانند رفتینگ، شنا، گشت و گذار میان صخره‌های مرجانی و ... محبوب است. 

اگر مایلید ویدیوهای HD از مناطق مختلف دنیا را در کارناوال ببینید، بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Volpe Where Are You

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET