کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از کایاک سواری در اقیانوس

سوار بر کایاک در نزدیکی ساحل قرار گرفته ایم و نگاهمان را به اقیانوس دوخته ایم. خورشید در آسمان می تابد و ما آماده ی کایاک سواری هستیم. همراه با کارناوال باشید. رنگ آبی آب های اقیانوس را می تواند دید و تصور کایاک سواری بر روی آن می تواند تجربه ی شگفت انگیزی به حساب بیاید. امواج خود را آهسته به ساحل می رسانند و بر روی شن های گرم آن آرام می گیرند. خبری از هیاهوی شهرها نیست و تنها آرامش را می توان در این ساحل یافت. قایق های کایاک بر پهنه ی ساحل قرار گرفته اند و در انتظار ما نشسته اند تا سوارشان شویم و به دل اقیانوس بزنیم. زمان در حال گذر است و هر لحظه هیجان بیشتری را می توان لمس کرد. در پایان به همراه چند تن از همراهان و همسفرانمان سوار کایاک ها می شویم و پارو زنان به سمت اقیانوس و انتهای آن حرکت می کنیم. خورشید می تابد، باد می وزد و ما در حرکت هستیم. رنگ آرامش بخش آبی دریا را می توان در همه جا دید و گویی ما را در آغوش خود گرفته تا زیبایی را برایمان به ارمغان بیاورد. زمان در حال گذر است ولی حرکت آن را به سبب لذتی که می بریم متوجه نمی شویم. در دنیای امروز متاسفانه و یا شاید خوشبختانه دیگر مکانی بر روی این سیاره ی زمین نمانده که انسان بر روی آن پای نگذاشته باشد. از جزایر میان اقیانوس ها گرفته تا اعماق جنگل های انبوه قدم های انسان را در آن ها می توان دید. در این ویدیو شاهد کایاک سواری در کنار ساحلی زیبا و شگفت انگیز خواهیم بود که گردشگرانی برای لذت بردن به این مکان سفر کرده اند. با ما همراه باشید تا برای شما حسی زیبا و پر از شگفتی را پدید بیاوریم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست