کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از موتور کراس سواری در بیایان های آیداهو

هیجان را می توان با تمام وجود حس کرد. تپه های شنی منتظر هنرنمایی هستند و قرار است نمایشی خیره کننده را شاهد باشیم. موتورسوار وارد صحنه می شود، همراه با کارناوال باشید زیرا نمایش آغاز شده است. در این ویدیو شاهد موتورسواری Ronnie Renner خواهیم بود که بر روی تپه ای شنی بوسیله ی موتور کراس خود غوغا به پا می کند. این تپه های شنی زیبا در بیایان های آیداهو قرار گرفته اند.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست