کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از موتور سواری بر روی تپه

موتور سواری در کنار لذتی که دارد می تواند بسیار دشوار نیز باشد. افرادی را می بینیم که سوار بر موتورهایی حرفه ای حرکات نمایشی انجام می دهند. همراه با کارناوال باشید. در کنار چند موتور سوار حرفه ای در نزدیکی ساحل بر روی تپه هایی شنی ایستاده ایم. خورشید در آسمان می تابد و بادی نسبتا آرام درحال وزیدن می باشد. با گذشت ثانیه ها به هیجان همه افزوده می شود. موتورها روشن می شوند و صدای غرش آن ها به گوش می رسد. می توان لبخندی جالب را بر روی لب های موتور سوار ها دید که انرژی زیاد آن ها را نشان می دهد. قرار است با تماشای حرکات این موتورسواران حیرت زده شوید. برای مدت زمانی اندک گویی زمان متوقف شده و دیگر بادی نمی وزد، ناگهان صدایی سهمگین از اگزوز مورتورها خارج می شود و مسابقه آغاز می شود. موتورهای کراس با سرعتی باورنکردنی به سمت جلو حرکت می کنند و در پشت خود طوفانی از شن و ماسه را پدید می آورند. زمانی که به تپه ها می رسند با انجام دادن حرکاتی نمایشی شما و دیگر تماشاگران را حیرت زده می کنند تا جایی که محو تماشای آن ها خواهید شد. این افراد سالیان سال است که در این زمینه فعالیت های حرفه ای می کنند و از سنین جوانی تمرینات خود را آغاز کرده اند و نکته ی بسیار مهم تر این است که موتورها و لوازم ایمنی مورد استفاده توسط این افراد کاملا امن و با کیفیت بوده و بعد از هر نمایش تعویض می شوند. در این ویدیو شاهد صحنه هایی نفس گیر و در عین حال شگفت انگیز هستیم که نفس ها را در سینه حبس می کنند. هیجان را با تماشای این ویدیو با تمام وجود لمس کنید و قسمتی از وجود خود را پر از حسی مشترک با موتور سواران کنید. شاید شما در حال حاضر در خانه و یا محل کار خود در حال تماشای این ویدیو هستید ولی این را بدانید که هیجان جا و مکان نمی شناسد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمدکاظم

ویدئو های خیلی زیبائی ممنون از زحمات شماعزیزآن . بی نهایت سپاسگزار

24 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست