کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی طبیعت | گشتی در سه قاره

تا به حال ویدیوهای زیادی را با شما به اشتراک گذاشته و نقاط متعددی از کره زمین را از نظر گذرانده ایم. این بار می خواهیم زاویه دیدمان را قدری وسیع تر کنیم تا بدین ترتیب چشم انداز بیشتری را تماشاگر باشیم. قصد داریم بر فراز سه قاره مهم از کره زمین به پرواز درآییم و مناظری منحصر به فرد و دیدنی از این سه قاره را شاهد باشیم. مقصد سفرمان آسیا، اروپا و آفریقاست. همان سرزمین هایی که از دیرباز شناخته شده بودند و با یکدیگر تبادل کالا داشتند؛ حتا پیش از کشف آمریکا و یا اقیانوسیه. در این سه قاره به کشورهای مغولستان، اتیوپی، ایسلند، غنا، نروژ و جمهوری چک می رویم. با ما همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید. 

در آغاز خودمان را در نواحی شهری می بینیم. سازه های چشم نوازی را از نظر می گذرانیم و مناطق مسکونی را مشاهده می کنیم که در کنار رودخانه قرار گرفته اند. کمی که می گذرد، از شهر فاصله می گیریم و دل به دامان طبیعت می زنیم. نواحی کوهستانی را می بینیم و کمی بعد فضای مه آلود، منظره ای رویایی پیش روی مان می گذارد. آن طرف تر یک دهانه آتشفشانی فعال توجه مان را جلب می کند، کمتر کسی می تواند بی تفاوت از کنار این آتشفشان بگذرد و نگاهی به مواد گداخته درونش نیندازد. در ادامه مردمی را می بینیم که با گوزن های شان از دل طبیعت می گذرند و سگی هم به دنبال شان است. سپس ماهیگیران را از نظر می گذرانیم که در پهنه دریا، تور می اندازند به امید آن که روزیِ امروزشان پربار باشد. دختری را می بینیم که دست هایش را در کنار دره ای باز کرده است؛ گویی می خواهد تمام زیبایی های پیش رویش را در آغوش بگیرد. 

هنوز حتا به نیمه راه مان نیز نزدیک نشده ایم و تمام این مناطق زیبا را از نظر گذرانده ایم؛ این خبری خوشایند است، چرا که خواهان تماشای چشم اندازهای رویایی بیشتری هستیم. با کارناوال همراه بمانید.


:Video Details

Produced By: Joel Santos

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست