کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت جمهوری خودمختار کریمه

امروز می خواهیم به جمهوری خودمختار کریمه (Crimea) سفر کنیم؛ جایی که در سال 2014 توجه افراد بسیاری به ویژه سیاسیون را به سوی خود جلب کرد. این منطقه، بنابر توافق های صورت گرفته بخشی از کشور اوکراین شمرده می شد تا این که، هواخواهان روسیه در کشور اوکراین، طی اقداماتی موجب شدند کریمه پس از سال های زیادی که از فروپاشی جماهیر شوروی می گذرد، دوباره بخشی از خاک روسیه شود. اگرچه، کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، این رویداد را اشغال گری نظامی روسیه در کریمه می دانند و مالکیت روسیه را نپذیرفته اند. در مورد کریمه حواشی بسیاری وجود دارد؛ اما ما به دنبال این مسایل نیستیم و فقط به کریمه می رویم تا قدری از آرامش و مناظر چشم نواز این خطه بهره مند شویم. شبه جزیره کریمه از طرف جنوب و غرب با دریای سیاه مرز دارد، از شرق به دریای آزوف (Sea of Azov) ختم می شود و از شمال با یک خشکی باریک به اوکراین می رسد. خوشبختانه سواحل بی شمار کریمه سبب می شوند تا گشت و گذارمان در این منطقه، رویایی و زیبا باشد. دست در دست کارناوال بگذارید و همراه ما به این سرزمین تماشایی بیایید.

سفرمان را با تماشای طلوع آفتاب در کنار دریا آغاز می کنیم. نگاهی به صخره ها می اندازیم که در کنار دریا کشیده شده اند و طبیعت چشم نواز این خطه را از نظر می گذرانیم. سپس گشتی دور تا دور قلعه آشیانه پرستو (Swallow's Nest) می زنیم. این سازه تزئینی توسط یک معمار روس در سال ۱۹۱۲ برای یک میلیونر آلمانی ساخته شد و امروزه به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های کریمه شناخته می شود؛ حتا به نوعی می توان آن را نماد شبه جزیره کریمه دانست. در ادامه گشت و گذارمان جاذبه های بیشتری را از نظر می گذرانیم. کمی که می گذرد یک بنای یادبود در میان دریا نظرمان را جلب می کند. این یادبود برای یک کشتی غرق شده در شهر بندری سواستوپول (Sevastopol) ساخته شده است. به سفرمان ادامه می دهیم تا بیشتر طبیعت ناب این خطه را تماشا کنیم و نگاهی هم به یورتمه اسب ها در این منطقه چشم نواز داشته باشیم. با ما همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Timelab Pro

Photo Of Cover: Oleksandr Naumenko

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست