کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت پاییزی آمریکا

ویدیویی از طبیعت پاییزی آمریکا را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا گوشه ای از چشم انداز تماشایی این سرزمین را از نظر بگذرانید و نگاهی بر زیبایی های پاییز در آمریکا داشته باشید. گوشه ای از این زیبایی ها را می توانید در طبیعت ورمانت جست و جو کنید که از ایالت های شمال شرق این کشور است. این ایالت از نواحی شمالی با استان کبکِ کانادا مرز دارد و از جنوب به ایالت ماساچوست، از شرق به نیوهمپشایر و از غرب به نیویورک می رسد. ورمانت پس از ایالت وایومینگ به عنوان دومین ایالت کم جمعیت آمریکا شناخته می شود و پایتخت ورمانت که مونپلیر (Montpelier) نام دارد، کم جمعیت ترین پایتخت ایالت در آمریکا به حساب می آید. ایالت ورمانت طبیعتی کوهستانی و سرسبز دارد و چند دره و دریاچه دیدنی در آن جای خوش کرده اند. در ادامه سه مورد از جاذبه های طبیعی مهم این ایالت را برای تان نام می بریم و توضیحی درباره شان می دهیم:

کوه های گرین | Green Mountains: کوه های گرین یا سبز از شاخص ترین جاذبه های ورمانت است که از شمال به جنوب کشیده شده و از مرز ایالت ورمانت با ایالت ماساچوست، تا مرز این ایالت با کبکِ کانادا ادامه دارد. کوه های گرین در ایالت ورمانت، 400 کیلومتر طول دارند و ادامه آن ها که در ایالت های کنِتیکت و ماساچوست قرار گرفته است، با نام برکشایرز (Berkshires) شناخته می شود. جالب آن که در ایالت ورمانت، تقریبا تمامی کوه ها را کوه های گرین می نامند و حتی کوه های شمالی و کوه های تاکونیک (Taconic Mountains) که بخشی از کوه های سبز نیستند نیز میان مردم عام، به همین نام کوه های سبز شناخته می شوند. 

دریاچه چمپلین | Lake Champlain: بخشی اعظمی از این دریاچه آب شیرین در ایالت ورمانت قرار دارد و قسمت های کوچکی از آن در ایالت های نیویورک آمریکا و کبکِ کانادا جای خوش کرده است. بیشترین طول این دریاچه، 127 کیلومتر و بیشترین عرض آن، 23 کیلومتر است؛ همچنین بیشترین عمق آن را 122 متر اندازه گیری کرده اند. 

کوه منسفیلد | Mount Mansfield: این کوه با ارتفاع 1,340 متر بالاتر از سطح دریا، به عنوان بلندترین کوه ایالت ورمانت شناخته می شود. شاید برای تان جالب باشد که وقتی از شرق یا غرب به این کوه نگاه کنید، آن را شبیه چهره انسان می بینید و بینی، لب ها، چانه و حتی سیب گلو را می توان در این چهره تشخیص داد. 


:Video Details

Produced By: Glad Clicks

Music: Tapatam By Laya Project

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

سلام از ویدئوهای سایتتون خیلی لذت بردم. تمام ویدئو هاتون رو دانلود کرده ام با کیفیت عالی فول اچ دی. خیلی زیبا هستن. اگر امکان داره لینک ویدئوی کامل کلیپهای کوتاه رو هم بذارید تا یکی مثل من بتونه بجای چند دقیقه کلیپ زیبای طبیعت ویدئوی کامل اونو دانلود کنه.بسیار ممنون از زحمت و ذوق و سلیقتون.

28 بهمن 1398

کاربر مهمان

سلام چطور میتونم از سایتتون دانلود کنم

16 آذر 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست