کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت بکر ایسلند

در این جا شاید همه چیز بکر به نظر برسد ولی مطمئنا غرق در زیبایی ها خواهید شد. ایسلند در شمال اروپا انتظار شما را می کشد. همراه با کارناوال باشید. کفش های خود را به پا کنید، کوله پشتی را بردارید و قدم زنان وارد طبیعت بکر و زیبای ایسلند در شمال اروپا شویم. بهار است و تابستان نیز نزدیک. در دشت ها چمن هایی سبز رنگ را می توان دید که در میانشان گل هایی رنگارنگ رو به آسمان کرده اند و از نور و گرمای خورشید سر مست شده اند. کمی آن طرف تر می توان رودخانه ها و دریاچه های فصلی را دید که می توان در کنارشان ساعاتی را گذراند و لذت برد. در این سرزمین خبری از شهرهای بزرگ با خیابان های پر از اتومبیل و اتوبوس نیست بلکه طبیعت است که سخن می گوید و با تن پاک خود بر پهنه ی ایسلند آرام گرفته و میزبان شما و دیگر گردشگران است. کارناوال شما را با خود به دنیایی رویایی خواهد برد و لحظاتی غرق در حسی خوب خواهید شد. به هنگام صبح آسمان به رنگ آبی اقیانوس ها در می آید و زمانی که پرندگان را می بینی که پرواز کنان به این سو و آن سو می روند گویی ماهیان آسمان هستند. ظهر که می شود رنگ آسما روشن تر می شود و به هنگام غروب همه چیز صورتی، نارنجی و قرمز به نظر می رسد. بادی خنک می وزد و نشستن بر روی چمن ها می تواند دروازه ای باشد به جهانی پر از آرامش و زیبایی. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به طبیعت بکر کشور ایسلند و به شکلی کاملا متفاوت به تماشای آن خواهیم نشست. چشمان خود را با ما همراه کنید، برایتان شگفتی را به ارمغان آورده ایم. با ما همراه باشید در این سفر حیرت انگیز.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست