کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت لبنان

با ویدیویی از طبیعت لبنان بازگشته ایم تا گوشه ای دیگر از زیبایی های این سرزمین را برای تان به تصویر بکشیم و سفر مجازی دلپذیری، برای شما بسازیم. به سوی کشوری رهسپار می شویم که لقب "عروس خاورمیانه" را از آن خود دارد و زیبایی اش نقل محافل است. به قلب طبیعت لبنان می زنیم تا جلوه های حیرت انگیزش را ببینیم. ما را همراهی کنید و محو تماشای زیبایی های لبنان شوید. 

در آغاز سفرمان صخره های بلند قامت را می بینیم و به آب خروشانی که در میان آنها جریان دارد، چشم می دوزیم. همین نظر اول به طبیعت عروس خاورمیانه کافی ست تا بدانیم سفری لذت بخش پیش رو داریم. کمی آن طرف تر آبشاری جریان دارد که با ظاهر متفاوتش، نظرمان را جلب می کند. این آبشار مقابل ثمره ریزش آب دو رودخانه است که در سطح زمین به هم پیوند خورده اند و در ادامه، در حفره ای درون زمین فرود می آیند و در نهایت به دریای مدیترانه می پیوندند. مدتی از زمان مان را در اطراف این آبشار سپری می کنیم که در شهر البترون (Batroun) قرار دارد. خانه هایی که در طبیعت اطراف این آبشار هم بنا شده اند، نگاه مان را به خود خیره می کنند و آرزوی زندگی در چنین طبیعت زیبایی را در ذهن مان می پرورانند. 

لحظاتی را در این گوشه زیبا از جهان سپری می کنیم و سپس راهی می شویم تا جلوه های شگفت انگیز دیگری را نیز در سرزمین لبنان تماشاگر باشیم. در همین حین، زمانی را هم با مردم محلی می گذرانیم. در ادامه میان مناظر چشم نواز لبنان می گردیم و ناگهان، متوجه آبشار دیگری می شویم؛ آبشار افقا (Afqa) که در روستایی به همین نام و در مناطق کوهستانی کشور لبنان جا خوش کرده است. این آبشار نیز مدتی ما را کنار خودش نگه می دارد.

هنوز جلوه های زیبای دیگری باقی مانده اند. پس با کارناوال همراه باشید و تماشایی طبیعت بکر لبنان را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Basil Naser

Instagram Account: basilnas

Music: ODESZA - Boy

Photo Of Cover: Alaa Seif Eddine

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سیروس ب

عالی

10 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست